czwartek, 25 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Akcesoria do łazienki

Moja mama przez długi czas nie mogła pogodzić się z tym, że musiała przejść na emeryturę. Jest osobą bardzo towarzyską, która potrzebuje kontaktów z ludźmi, więc bała się, że na emeryturze będzie się nudzić. Na szczęście szybko znalazła nowe pasje, zapisała się też na Uniwersytet Trzeciego wieku, gdzie co parę dni spotyka się z innymi emerytkami. No i zaczęła powoli remontować mieszkanie.

Łazienka w stylu Lene Bjerre

akcesoria łazienkowe lene bjerreW mieszkaniu mamy udało się wyremontować już sypialnie i kuchnię. Ostatnio natomiast zabrała się za remont łazienki. Stwierdziłam, że kupię jej jakieś ładne dodatki do tego dopiero co wyremontowanego pomieszczenia. Na rynku akcesoriów jest oczywiście wiele takich produktów, które spełniają swoje zadanie i odmieniają wnętrze. Mogą być to np. akcesoria łazienkowe Lene Bjerre, które wybrałam ja. I zarówno ja, jak i moja mama, którą obdarowałam tymi rzeczami jesteśmy zadowolone. Jako, że nowa łazienka mojej mamy była głownie w kolorze zielonym (zielone były kafelki i takie dodatki jak ręczniki) więc postanowiłam kupić białe dodatki, z delikatnym motywem marmuru. Strasznie spodobał mi się ten design – wygląda schludnie i elegancko, ale też ciekawie. Wybrałam między innymi dyspenser na mydło, mydelniczkę i ozdobne pojemniki na np. na szczoteczkę i pastę czy waciki. Do swojego mieszkania również kupiłam kilka produktów z tej firmy i mogę je szczerze polecić. Asortyment jest bardzo szeroki, wiec każdy znajdzie coś dla siebie. 

Ciszę się, że mama mimo przejścia na emeryturę nie straciła swojej osobowości i nadal spędza aktywnie czas. Bardzo podoba mi się to, że postanowiła odmienić mieszkanie, które wyglądało już trochę starodawnie. Do tego miłe jest to, że i ja mam w tym swój udział i  trochę pomagam jej w remoncie.

Back To Top