wtorek, 23 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Biurka szkolne – pokój mojego synka

Mój synek skończy niedługo siedem lat. Chodzi już do szkoły, ma nowych kolegów i koleżanki. Z okazji jego urodzin chciałam mu nieco wyremontować pokój, a konkretnie kupić nowe mebelki. Stare nieco się już zniszczyły i nie wyglądają najlepiej. Chciałam by mógł spokojnie zapraszać swoich kolegów do nas.

Biurka szkolne z licznymi schowkami

drewniane biurka szkolneWszystko było utrzymane przed nim w tajemnicy, żeby to była niespodzianka. Kiedy mały został u babci to ja z mężem wybraliśmy się na zakupy. Na początku interesowały mnie drewniane biurka szkolne. Stare biurko Michasia zostało ,,odziedziczone” po starszym bracie, więc miało swoje lata. Dodatkowo Michał miał bardzo dużo książek i artykułów potrzebnych do składania modeli samolotów. To była jego pasja. Dlatego też biurko przez nas wybrane miało wiele schowków i półeczek, dzięki czemu na wszystko znajdzie się miejsce. Niektóre szafki były zamykane, jedna nawet na kluczyk, więc mógł tam chować swoje dziecięce skarby. Po wybraniu drewnianego biurka szkolnego można było przejść dalej. Potrzebne były jeszcze szafki i stolik nocny. Jego łóżeczko było stosunkowo nowe i nie wymagało wymiany. Tym razem postawiliśmy na otwarte szafki i mały stoliczek nocny. Przy okazji spodobała mi się dziecięca lampka nocna, idealna do jego pokoiku. Miała wzór samolocików na podstawie, co Michałowi na pewno się spodoba. Wszystko zostało już przez nas wybrane i zamówione. Nie mogliśmy jednak odebrać tego na miejscu, musieliśmy czekać na dostawę. Wszystko jednak uda się nam załatwić przed urodzinami Michała. Jak będzie w szkole to mam nadzieję, że uda się nam wszystko złożyć.

Wtedy synek powinien być zadowolony. Na pewno nowe biurko i szafki mu się spodobają. Jego pokoik będzie teraz piękny i będzie miał więcej miejsca do składania modeli samolotów.

Back To Top