poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
komplet biżuterii ślubnej
Zakupy

Biżuteria od strony magazynu

Nazywam się Tomek i pracuję jako magazynier w sklepie internetowym. Nasz sklep dostaje bardzo dużo zamówień i jakiś czas temu powiększyliśmy magazyn. Jestem jedynym pracownikiem magazynu i doskonale sobie radzę ze wszystkimi zamówieniami. 

Komplet biżuterii ślubnej – magazynowy porządek

komplet biżuterii ślubnejNasz sklep internetowy z biżuterią posiada oznaczenia wszystkich produktów, dzięki czemu ich odnalezienie na magazynie zajmuje chwilę. Na przykład każdy stylowy komplet biżuterii ślubnej ma odpowiednie odznaczenie BS, dzięki któremu łatwo odnaleźć każdy produkt. Nasza biżuteria ślubna sprzedawana jest w bardzo dużych ilościach i dopiero jakiś czas temu nasz sklep internetowy z biżuterią wprowadził tego typu oznaczenia. Jeżeli chodzi o nasze złote łańcuszki to znajdują się one na osobnym regale, który jest przeznaczony tylko na złote łańcuszki. Nasza biżuteria złota jest zawsze oznaczona po kodzie producenta. Bardzo łatwo mi się obsługuje magazyn i lubię tę pracę. Ostatnio pojawiła się u nas również biżuteria celebrytki i właściwie nie ma dnia, abym nie pakował zamówienia, gdzie jest właśnie biżuteria celebrytki. Dostawy nasz sklep internetowy z biżuterią przyjmuje w każdy piątek. Wtedy też dostawca dostarcza nam wcześniej zamówione produkty. My współpracujemy z jednym z przewoźników i to za jego pośrednictwem nasza biżuteria złota jest wysyłana do klientów sklepu internetowego. W zasadzie to jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żebym pomylił jakiekolwiek zamówienie. Pakuję złote łańcuszki w odpowiednie opakowania oraz torebki firmowe.

 

Dopiero później pakowane są w kartony przewoźnika i adresowane do klientów. Nasz sklep internetowy z biżuterią ma doskonałą gospodarkę magazynową i wszystko działa niezmiernie sprawnie. Adresy pobierane są z systemu i nadrukowywane na kartony. Tak jak godziny doręczeń.

Back To Top