wtorek, 23 sierpnia, 2022
Dziecko i rodzice

Body w białym kolorze

Kompletowanie wyprawki dla noworodka jest z pewnością miłym doświadczeniem dla każdej mamy. Przeważnie następuje to jeszcze przed narodzinami dziecka, aby wszystko było gotowe na jego przyjście. Wszystko czego potrzeba, znajdziemy w sklepie z artykułami dla niemowląt.

Czy body dla niemowląt są odpowiednie?

białe body niemowlęceUbieranie noworodka i niemowlaka może sprawiać rodzicom nieco kłopotów, ponieważ maluch nie zawsze chce współpracować.  tego względu warto kupować praktyczne ubranka, które łatwo się zakłada i ściąga. Najlepsze są białe body niemowlęce, które pasują nie tylko chłopcom, ale również dziewczynkom. Ponadto sprawdzą się na każdą okazje, ponieważ można je zakładać do sportowych spodek lub eleganckiej spódniczki. Przeważnie są dostępne gładkie modele, ale bez kłopotu znajdziemy body z nadrukami czy ciekawymi wzorami. Ponadto niektóre sklepy umożliwiają nawet wykonanie indywidualnego nadruku na materiale, co jest bardzo modne w ostatnim czasie. Rodzice decydują się często na wykonanie metryczki na przodzie, gdyż takie body świetnie się nadają do zdjęć. Jeżeli chodzi o materiał, to koniecznie trzeba wybierać body uszyte z miękkiej bawełny, która jest delikatna dla skóry nawet po wielu praniach w wysokich temperaturach. Bawełna świetnie chłonie nadmiar wody i przepuszcza powietrze, przez co maluchy tak się nie pocą. Warto sobie zrobić większy zapas tego rodzaju odzieży niemowlęcej, bo z pewnością trzeba będzie je nie raz zmieniać kilka razy dziennie. Taki zapas robimy w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt.

Body nie są drogim ubrankiem, ponieważ najtańsze modele kupimy już nawet za niecałe dziesięć złotych. Z nadrukami czy dodatkami takimi jak chociażby falbanki, kupimy w nieco wyższej cenie, ale na pewno nie przekroczy ona trzydzieści złotych.

Back To Top