wtorek, 23 sierpnia, 2022
Uroda

Brąz z farbą naturalną Khadi

Idealny odcień brązu przy farbach chemicznych to często bardzo ciężki temat, który często kończy się dobraną farbą w zbyt ciemnym odcieniu. Jedyną opcją pozostaje wtedy udanie się do fryzjera, ale trzeba mieć na uwadze to, iż koszty profesjonalnego farbowania są wyższe. Co z tym można zrobić?

Naturalna farba Khadi

khadi jasny brązOdcienie jasnego brązu to temat rzeka. Zakupione farby w drogeriach często okazują się kilka tonów ciemniejsze niż zapowiada producent, przez co kończymy ze średnim brązem albo jeszcze ciemniejszym. Ciężko potem zniwelować ten kolor i musimy długo czekać, aż wypłowieje albo nawet zastosować rozjaśnianie w domu bądź profesjonalnie u fryzjera. W odpowiedzi przychodzą farby naturalne jak Khadi jasny brąz. Z farbami naturalnymi jest tak, że im dłużej trzymamy je na włosach tym efekt będzie bardziej intensywny i ciemniejszy. Dlatego możemy trzymać ją krócej, a dodatkowo wzbogacić naturalnymi dodatkami, które pomogą złagodzić efekt. Tego typu dodatki to rumianek i miód. Są łatwo dostępne, a więc nie musimy martwić się, że nie damy rady kupić jakiegoś składnika. Oczywiście poza tymi rzeczami do Khadi można dodać inne składniki, które sprawią, iż kolor będzie miał tony cieplejsze albo zimniejsze. Warto też zaznaczyć, iż naturalna farba wchodzi w głąb włosa i oplata go, dzięki czemu włosy stają się grubsze i mocniejsze. Wyglądają na bardzo zdrowe i zadbane. Naturalne farby do włosów jak Khadi to rozwiązanie dla każdego.

Farbowanie Khadi na jasny brąz to nic trudnego, ponieważ wystarczy dostosować długość trzymania farby na włosach albo dobrać składniki, które pomogą przy rozjaśnianiu koloru w naturalny sposób. Nie podrażni nam skóry głowy ani nie wypłucze się po kilku myciach. Trwałość, naturalny połysk i mocne włosy są efektem Khadi.

Back To Top