środa, 24 sierpnia, 2022
Zakupy

Buduję dla kota piętrowy drapak

Mój przyjaciel jest wolontariuszem w schronisku dla zwierząt. To on przywiózł do mnie Melę, która od razu pokochałam. To piękna i bardzo kochająca kotka, o którą dbam. Muszę jej kupić jakieś zabawki i drapak, bo jest on niezbędny.

Mój kot ma teraz bardzo praktyczny drapak

drapaki dla kotówKiedy pojechałam na zakupy do sklepu zoologicznego to mieli tam ogromny wybór produktów. Były tam fajne drapaki dla kotów, ale nie miałam pieniędzy na taki piętrowy, ponieważ wszystko wydałam na weterynarza. Miałam jednak sposób, żeby szybko uporać się z tym problemem. Dokładnie sprawdziłam jak wygląda taki piętrowy drapak i postanowiłam zakupić produkty w markecie budowlanym do samodzielnej budowy takiego drapaka. Wiedziałam, że czeka mnie sporo pracy, ale warto się tym zająć, żeby moja kotka miała na czym piłować te swoje pazurki. Po zakupach ruszyłam do marketu budowlanego z listą niezbędnych produktów. Na szczęście narzędzia miałam w domu i nie musiałam w nic dodatkowego inwestować. Kiedy wróciłam do domu to Melka już na mnie czekała i bardzo zainteresowała się tym co zaczęłam robić. Sprawdziłam raz jeszcze w internecie jak dokładnie wyglądają takie drapaki dla kotów piętrowe, żeby wiedzieć jak równomiernie rozłożyć ciężar. Musi on być przecież wygodny i praktyczny. Na górze zrobię jej miejsce do spania i przymocuję myszki na sznurku, żeby mogła się nimi bawić. Kupiłam w markecie bardzo dobry sznur do owinięcia drapaka i Melania od razu się nim zainteresowała. Zbudowałam jej piękny i bardzo praktyczny drapak.

Moja kotka cały czas albo siedzi na drapaku, albo się bawi. To jest jej główne miejsce i widzę, że bardzo jej odpowiada. DO przyjaciela od razu zadzwoniłam, żeby się pochwalić i był ze mnie dumny. Teraz będę kotce robiła wszystkie zabawki sama.

Back To Top