środa, 24 sierpnia, 2022
busy polska anglia
Biznes

Busy Polska Anglia pomysłem na biznes

Od czasu kiedy ukończyłem szkołę, szukałem pomysłu na siebie. Chciałem bardzo założyć własną firmę, która nie tylko będzie przynosiła zyski, ale też dawała satysfakcję i codziennego kopa, aby chciało się wstać z łóżka, mając cel.

Przeprowadzki i busy Polska Anglia

busy polska angliaCelem miała być początkowo firma, zajmująca się naprawianiem samochodów – mechanika pojazdowa to było coś, co od zawsze w jakimś stopniu mnie kręciło. Nie miałem jednak zbytnio miejsca na to, aby otworzyć warsztat i działać w tym kierunku. Postanowiłem pomyśleć nad nieco innym punktem zaczepienia. Dużą rolę odgrywały również pojazdy, ale był to specyficzny rodzaj transportu. Zacząłem rozmyślać nad otworzeniem biznesu, który oferowałby ludziom transport. Nie chciałem jednak prowadzić autobusu, czy tramwaju, lecz zakupiłem busa. Długo szukałem grupy ludzi, którą mogłaby zaciekawić moja oferta i dzięki czemu mógłbym zarabiać na siebie. Postanowiłem postawić na grupę rodaków mieszkających za granicą, a konkretnie Polaków, którzy wyjechali, bądź chcą wyjechać do Anglii. Busy Anglia Polska oraz busy Polska Anglia – taki docelowy miał być kierunek moich wyjazdów. Nie trzeba było długo czekać na chętnych – busy do Anglii stały się ciekawą alternatywą dla dobrze znanych już samolotów, czy autokarów. Tańsze bilety zachęcały do korzystania z moich usług, jak również wysoki komfort podróży. Moje busy stanowiły z czasem sposób na przeprowadzki do Anglii, ponieważ rozszerzyliśmy ofertę o przewóz różnych rzeczy, a także transportowaliśmy paczki do Anglii.

Konkurencyjność naszej oferty dawała nam sporą przewagę nad dotychczasowymi sposobami wyjazdu za granicę. Grupa naszych klientów systematycznie się powiększa, co nas ogromnie cieszy.

Back To Top