piątek, 26 sierpnia, 2022
Rozrywka

Byłam na wystawie fotografii z koleżanką

 

Dzisiaj koleżanka z pracy zaproponowała mi wyjście na wystawę. Postanowiłam skorzystać z zaproszenia bo dawno już nigdzie nie byłam. Od jakiegoś czasu muszę zostawać w pracy po godzinach bo mam wiele obowiązków. Przyda mi się wyjście w dobrym towarzystwie, żeby sobie odpocząć i się trochę zabawić. Z Kasią mamy dobre relacje i wiem, że nasze wyjście na pewno będzie udane.

Poszłam na wystawę zdjęć

dobra fotografia ślubna w CzęstochowieKoleżanka o wystawie dowiedziała się od znajomego, który pracuje w danym miejscu gdzie jest organizowana wystawa fotografii. Jej znajomy miał możliwość załatwienia darmowych biletów. Umówiłyśmy się z koleżanką, że spotkamy się na miejscu. Ja mieszkam na drugim końcu Częstochowy i zaraz po pracy chciałam jeszcze podjechać do domu żeby się odświeżyć. Koleżanka mieszka bliżej lokalu i podejdzie chwilę przed rozpoczęciem wystawy. Dobra fotografia ślubna w Częstochowie została bardzo doceniona przez wszystkich specjalistów, dlatego pojawiła się możliwość zorganizowania wystawy. Zgłosiło się wiele różnych fotografów, którzy mieli już spore doświadczenie w branży. Musze przyznać, ze niektóre zdjęcia zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Ja jeszcze nie miałam ślubu ale na pewno chciałabym mieć takie piękne zdjęcia. Dobra fotografia ślubna w Częstochowie na pewno jest dosyć droga ale znajoma mówiła, że można znaleźć dobrego fotografa, który zrobi profesjonalne zdjęcia w niskiej cenie. Po wystawie poszłyśmy jeszcze na kolację do naszej ulubionej restauracji.

Byłam bardzo zadowolona, ze koleżanka namówiła mnie na wyjście z domu. Odpoczęłam i nabrałam dystansu do moich obowiązków. Jestem teraz zrelaksowana i gotowa na kolejne zlecenia, które muszę wykonać w krótkim czasie. Już umówiłyśmy się na kolejne wspólne wyjście ale tym wybrałyśmy kino i film, który zdobył kilka cennych nagród.

 

Back To Top