wtorek, 23 sierpnia, 2022
Usługi

Częste uszkodzenia telefonu – szybki, baterie i inne

Nowe telefony psują się może nie częściej niż te stare, ale na pewno liczba usterek jakie mogą je dotknąć jest o wiele większa. Telefony dawniej nie mogły być zawirusowane bo nie miały dostępu do Internetu. Również pęknięcie ekranu nie było koszmarem, bo telefon nadal działał, a klawiatura była sprawna. Im więcej funkcji i bardziej zaawansowana technologia tym więcej może być problemów.

Wymiana pękniętej szybki w Krakowie

wymiana szybki iphone x w krakowieJakie są zatem najbardziej popularne usterki w nowych telefonach? Na pewno wymiana szybki Iphone X w Krakowie to często wybierana usługa. Pęknięta szybka może utrudnić lub wręcz uniemożliwić korzystanie z telefonu. Wszystko zależy od tego czy została uszkodozna tylko przednia szybka czy też cały wyświetlacz. W drugim przypadku z telefonu nie da się korzystać, bo nie będzie on reagował na dotykanie ekranu. To też o wiele droższa usługa niż wymiana samej szybki, o czym należy pamiętać. Druga popularna usługa to wymiana baterii. Niestety, obecnie telefonu dosyć szybko się wyładowują. Są one po prostu bardzo często użytkowane, nie tylko do dzwonienia i pisania wiadomości, ale także do pobierania plików, oglądania filmów, czy słuchania muzyki. Wiele osób korzysta z telefonu nawet kilka godzin dziennie, w związku z tym muszą go ładować niemalże codziennie. W końcu jednak bateria odmawia posłuszeństwa i należy ją wymienić, by móc przez cały dzień korzystać z telefonu.

Z innych usterek warto wymienić także uszkodzenie obudowy, zawirusowanie telefonu np. poprzez ściągnięcie podejrzanej aplikacji. Telefony jak każdy sprzęt mogą się zepsuć. Zwykle chodzi o uszkodzenie szybki lub wyczerpanie się żywotności baterii. Są także inne usterki, ale sprawdzony serwis z Krakowa na pewno sobie z nimi poradzi bez żadnych problemów i niedrogo.

Back To Top