środa, 24 sierpnia, 2022
naprawa laptopów
Usługi

Człowiek od napraw laptopów

Od zawsze bardzo interesowałem się wszystkim, co jest związane z nowoczesną technologią. Już jako dziecko lubiłem skręcać i rozkręcać piloty, majstrować przy telewizorach i generalnie robić przeróżne tego typu rzeczy. W rodzinie od zawsze byłem można powiedzieć, że człowiekiem od napraw, ponieważ jak konieczna była naprawa telefonów, czy tego typu rzeczy, to każdy z rodziny, czy znajomych zgłaszał się do mnie.

Naprawiam laptopy każdemu

naprawa laptopówZ czasem coraz więcej ludzi zaczęło do mnie przychodzić, co mnie bardzo dziwiło, ponieważ Łódź, w której mieszkam jest bardzo dużym miastem i jest wiele ludzi, którzy dużo lepiej niż ja znają się na elektronice, a jednak ludzie których nawet nie znałem przychodzili do mnie, żebym im daną rzecz naprawił. Generalnie rzecz biorąc od mojej rodziny, znajomych, czy przyjaciół nie brałem za naprawy pieniędzy. Jednakże, jeżeli obcy ludzie do mnie przychodzili ze swoimi komputerami i konieczna była gruntowna naprawa komputerów, to wtedy jakieś pieniądze od nich, za przysłowiową robociznę brałem, ale nie duże. W ostatnim czasie mało jednakże robię napraw, ponieważ zacząłem w ubiegłym roku studia, co dziwne zapewne dla wszystkich, stomatologiczne no i nie mam na to czasu. Jednakże jacyś jakiś moi znajomy, członkowie rodziny, czy przyjaciele mają problem z laptopami i konieczna jest naprawa laptopów Łódź, to zawsze przychodzą do mnie i jakoś znajdę chwilę czasu na to, żeby im tego laptopa zreperować.

Robię to już jednak tylko hobbystycznie, wcześniej zarabiałem na tym powiem szczerze, że nie mało, jednakże nie chcę zajmować się tym tak na poważne, dlatego poszedłem na wymarzone studia i teraz tylko właśnie na moich studiach się skupiam. Znajomi jednakże nadal mówią do mnie, że jestem człowiekiem napraw i tak już pewnie na zawsze pozostanie.

Back To Top