wtorek, 23 sierpnia, 2022
Ślub i wesele

Czy nowoczesna fotobudka na przyjęcie firmowe do dobry pomysł?

Coraz częściej na przyjęciach firmowych spotykamy takie rozwiązanie jakim jest fotobudka. Większość osób twierdzi, że jest to dość dziwna moda która przyszła od nas z zachodu, głównie ze stanów zjednoczonych. Czy jednak taka atrakcja rzeczywiście się sprawdza czy jednak jest to trend, który za chwile przeminie?

Przyjęcie firmowe z nowoczesną fotobudką – za i przeciw

nowoczesna fotobudka na wynajem w łodziCzym jest fotobudka większość osób mniej więcej wie. Niemniej tytułem wstępu powiemy czym ona jest. W zasadzie jest to automat, zwykle w formie kabiny, który umożliwia wykonywanie i drukowanie zdjęć. Z zasady takie zdjęcia drukowane są w formacie 10×15 , choć zdarzają się także i inne wymiary. Zdjęcia drukowane są w ilości po cztery na jednym pasku, choć to także czasem ulega modyfikacji. Sesja zdjęć rozpoczyna się po wciśnięciu guzika start i pomiędzy kolejnymi zdjęciami jest zwykle sekunda lud dwie przerwy co pozwala na przybranie nowej pozy. W zależności od wielkości fotobudki zdjęcia wykonywane są pojedynczej osobie lub tez kilku osobom. wiedząc zatem już jak działa fotobudka należy teraz zastanowić się nad zasadniczym pytanie, mianowicie czy rozwiązanie to może się sprawdzić na przyjęciu firmowym? Po pierwsze to sposób na zabawne i niepowtarzalne pamiątki, które będą na pewno ciekawym dodatkiem do firmowej galerii, po drugie z zasady takie wspólne i komiczne zdjęcia integrują,a co za tym idzie jest to doskonały sposób a zbliżenie do siebie pracowników. W związku z czym w zasadzie jedynym minusem jest tu cena. Dla przykładu nowoczesna fotobudka na wynajem w łodzi to koszt około 800 złotych. Co jest lub nie sporym wydatkiem, zależy dla jakiej firmy. W mniejszych miastach cena będzie nieco niższa i może wynosić około 500 złotych jednak należy liczyć się z tym, że są to tylko dwie godziny zabawy.

Wynajem fotobudki na przyjecie firmowy do dobry sposób na zapewnienie pracownikom dobrej zabawy i jednoczesne zintegrowanie ich, co ma szanse przynieść wymierne korzyści. Niemniej dla małej firmy może to być na tyle wysoki wydatek, że mimo zalet jednak nie zdecydują się one na to.

Back To Top