środa, 24 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Czy panele korkowe pasują do każdego wnętrza?

Z bratem dwa lata temu otworzyliśmy własną firmę, która składała się z dwóch działów. Fizjoterapia oraz kosmetologia. Chcieliśmy połączyć te dwie dziedziny i ku zaskoczeniu naszych rodziców całkiem dobrze nasz biznes się zaczął rozwijać po roku. Bardzo się z tego cieszyliśmy, dlatego postanowiliśmy większą uwagę poświęcić wyglądowi lokalu.

Panele korkowe na ścianę

nowoczesne panele ścienne korkoweBardzo długo prowadziliśmy z Tomaszem rozmowy na temat tego, jak chcielibyśmy, żeby wyglądał nasz lokal. Zależało nam na naturalności, ale jednak pragnęliśmy się w jakiś sposób wyróżniać. Dlatego, gdy zobaczyłam nowoczesne panele ścienne korkowe wiedziałam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Brat przyznał mi rację, dlatego to właśnie tego typu panele miały ozdabiać nasze ściany. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jeszcze nigdzie nie widziałam takiego rozwiązania, pomysłu, dlatego bardzo mi się podobało, że będziemy się wyróżniali na tle innych zakładów czy firm. Gdy zaczęliśmy prowadzić własny biznes, szybko zrozumieliśmy, że każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Panele korkowe wprowadzają naturalny, komfortowy wygląd oraz nastrój, na czym nam bardzo zależało. Wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru. Poza tym panele ścienne korkowe wbrew pozorom łatwo było połączyć zarówno z elementami klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Dzięki nim można połączyć kilka styli ze sobą, dzięki czemu napewno będziemy kojarzeni z oryginalnością. Według mnie w dzisiejszych czasach lepiej postawić na prostotę, a jednocześnie coś, co wyróżni nas z tłumu. Niewątpliwie panele korkowe zdecydowanie są ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wnętrza.

Uwielbiam ludzi, którzy nie lubią się zaryzykować i stworzyć coś nowego, niezwykle oryginalnego, co będzie zapamiętywane. Coraz bardziej powszechne jest układanie płyt betonowych na ścianach, tworząc w ten sposób zimny, surowy klimat, więc dlaczego nie miałabym wykorzystać elementów korkowych?

Back To Top