piątek, 26 sierpnia, 2022
Ślub i wesele

DJ na weselu w Trójmieście

 

Ostatnimi czasy miałam okazję być gościem na wspaniałym weselu. Zabawa była naprawdę przednia. Nigdy tak dobrze się nie bawiłam. Pewnie chcecie znać powody mojego zachwytu? Jest ich co najmniej kilka. Po pierwsze:  wspaniała muzyka grana przez DJ, po drugie: wesele miało miejsce w pięknym mieście nadmorskim, jakim jest Sopot.

DJ na trójmiejskim weselu

dj wesele trójmiastoOd zawsze kochałam morze i odwiedzanie kolejnych miejscowości położonych nad naszym Bałtykiem. Znajomi, czyli para młoda, organizując wesele stanęła na wysokości zadania. Nie tylko ja potwierdzę tę tezę. Podstawą tak wyśmienitej zabawy była znakomita oprawa muzyczna wesela. Grano największe przeboje. Jak się dowiedziałam, para stała przed odwiecznym dylematem: zespół, dj czy wodzirej? Kogo wybrać? Najwięcej zależy jaki klimat ma mieć nasze wesele. Młoda para pragnęła zorganizować wesele w duchu nadmorskiej imprezy. Dlatego zdecydowała się na wynajęcie muzyka. Klucz do fajnej zabawy to dobry dj wesele trójmiasto oferuje wielu znakomitych djów. W ten sposób znalazła idealną propozycję dla siebie. Ponieważ muzyk pochodził z miejscowości niedaleko Trójmiasta, mieli okazji się z nim spotkać już następnego dnia, gdy znaleźli jego ogłoszenie. Dlatego repertuar na wesele był perfekcyjnie dobrany i przemyślany. Zero przypadkowych utworów. Wynajęcie DJ na wesele to znakomite wyjście dla osób pragnących wprowadzenia na swoje wesele zróżnicowanego repertuaru. Może on zagrać zarówno klasyczne, weselne przyśpiewki, jak i rockowe ballady, disco polo, najnowsze hity oraz kawałki z zeszłej epoki. Wybór ma nieograniczony.

Tak też było na weselu, na którym byłam gościem. Repertuar DJ był bardzo zróżnicowany. Każdy z gości znalazł coś dla siebie. Ja muszę przyznać, że najlepiej bawiłam się przy muzyce disco polo. Jak zauważyłam większość gości również. Bardzo polecam wynajęcie DJ na wesele, nie tylko Trójmieście.

 

Back To Top