wtorek, 23 sierpnia, 2022
Aranżacja wnętrz

Dlaczego warto kupić listwę przypodłogową?

Remont sypialni był dla mnie decyzją, której dosyć długo nie mogłam podjąć. Nie miałam wówczas zbyt dobrze płatnej pracy, ale chciałam, żeby pokój, w którym wypoczywam, prezentował się naprawdę dobrze. Nie chciałam też wydawać dodatkowych pieniędzy na architekta, dlatego uznałam, że sama zaprojektuję cały pokój. Choć na początku nie było to łatwe zadanie, im więcej czasu nad nim spędziłam, tym bardziej podobała mi się moja przyszła sypialnia.

Jak dobrać listwę przypodłogową do wystroju wnętrza? 

listwy przypodłogoweZawsze marzyłam, żeby na posadzce w mojej sypialni były położone ciemne panele. Ściany natomiast chciałam pomalować na pastelową zieleń, żeby sypialnia nie wydawała się zbyt ponura. Kiedy pojechałam do sklepu, aby wybrać potrzebne materiały, nieco obawiałam się, że plany nadwyrężą mój budżet, ale na szczęście udało mi się wszystko idealnie dobrać cenowo. Jedynym problemem były dla mnie listwy przypodłogowe. Nie mogłam znaleźć na półkach potrzebnego mi modelu, dlatego poprosiłam o pomoc sprzedawcę. Zależało mi na listwach, które byłyby jednocześnie ładne i funkcjonalne. Miałam w sypialni bardzo dużo lamp, których kable leżały nieestetycznie na podłodze. Było to dosyć spore utrudnienie w nocy, ponieważ nieraz zdarzyło mi się o nie potknąć. Dlatego postanowiłam, że przy okazji remontu pozbędę się tego problemu i kupię listwy, w których będzie można schować wszystkie kable. Niestety okazało się, że w sklepie nie było takiego modelu, jak chciałam i musiałam złożyć dodatkowe zamówienie. Mimo że na dostawę musiałam trochę dłużej poczekać, zdecydowanie było to tego warte.

Gdy remont dobiegł końca, byłam bardzo zadowolona z efektów prac firmy remontowej. Przez cały czas sprawdzałam, czy wszystko przebiega zgodnie z projektem i starałam się na bieżąco dokupywać rzeczy, których akurat zabrakło. Jestem szczęśliwa, że udało mi się zmieścić w wyznaczonym budżecie, a mój pomysł na sypialnię okazał się niezwykle trafiony. Teraz spędzam w niej każdą wolną chwilę, relaksując się i czytając ulubione książki.

Back To Top