poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
Usługi

Dobry fotograf dziecięcy

 

Od momentu gdy moje dziecko przyszło na świat staram się żeby dziadkowie a także najbliższa rodzina dostawali pamiątki z nią. Na przykład na dzień babci i dziadka zamawiam specjalne kartki ze zdjęciem córki. Uważam, że jest to wspaniała pamiątka.

Zdjęcia dziecka wspaniałą pamiątką

sesja dziecięca śląskKartki te są zresztą prześliczne. Wiem, że dziadkowie chwalą się nimi komu tylko mogą. Ja jakiś czas przed zawsze idę z moją córką na sesję zdjęciową. Bo potem te właśnie takie profesjonalnie wykonane. zdjęcia wykorzystuje do robienia prezentów. Mam już swojego sprawdzonego fotografa. I nie wiem co by musiało się stać żebym poszła do kogoś innego. Taka sesja dziecięca śląsk nie trwa długo i nie jest męcząca dla dziecka. Zresztą ten fotograf ma wspaniałe podejście do dzieci dlatego też moja córka od zawsze lubiła tam chodzić. Teraz gdy jej mówię, że idziemy na sesję to cały czas się pyta zniecierpliwiona czy to już dziś. Dzięki temu mam wspaniałe pamiątki w postaci zdjęć. W dzisiejszych czasach wiele osób ma profesjonalne aparaty fotograficzne lub chociażby dobry aparat w telefonie. Jednak jest istotna różnica między tym jak zdjęcia robi profesjonalista nawet telefonem a osoba, która się na tym za bardzo nie zna. Dla mnie jest to ważne żeby moje dziecko było uchwycone jak najładniej. Bo moim zdolnościom na pewno wiele brakuje. Zresztą fotograf ma też zawsze dużo ciekawych akcesoriów, które tworzą czasem niepowtarzalny klimat zdjęcia. Pamiętam jak moja córka miała wykonywaną fotografię noworodkową. To były użyte różne śmieszne czapeczki czy przebrania.

Także mała ma zdjęcia gdzie wygląda jak mała biedroneczka czy też sówka. A także nawet jak gwiazda kina lat dwudziestych. Koleżanka jak zobaczyły te fotografie to od razu wzięły namiary na fotografa i swoim dzieciom też zrobiły takie sesje.

 

Back To Top