piątek, 26 sierpnia, 2022
Rozrywka i gadżety

Dopasowane pokrowce na telefon

 

Żyjemy w czasach, gdzie ponad dziewięćdziesiąt procent społeczeństwa posiada własny telefon komórkowy. Kiedyś było to fikcją, a obecnie jest normą. Bez względu jakiej on jest marki i ile kosztował, to warto jest go chronić przed uszkodzeniami.

Jakie powinno być etui na telefon?

pokrowiec na telefonKażdy producent sprzętu telefonicznego, posiada własne, unikalne modele, które mają odmienne ułożenie klawiszy, przycisków czy wielkość ekranu. Jednak wszystkie są jednakowo narażone na pęknięcia, stłuczenia czy rozbicia szybki. Materiały, z jakich są wykonane obudowy telefonów, mają określoną wytrzymałość, ale żadna nie wytrzyma upadku z dużej wysokości. Żeby ochronić telefon przed kosztownymi naprawami, należy zakupić pokrowiec na telefon. Jednak nie może to być pierwszy lepszy, bo nie będzie spełniał swojej funkcji. Koniecznie musi być dopasowany, czyli stworzony z myślą o danym modelu. Pokrowce mogą być wykonane z silikonu, gumy, naturalnej skóry czy nawet tworzywa sztucznego o wzmocnionych właściwościach. Mogą zakrywać cały aparat telefoniczny, albo tylko jego boki i tył. Etui na telefon można połączyć ze szkłem hartowanym, które skutecznie chroni szybkę przez zarysowaniami i pęknięciami. W komisach z telefonami i specjalnymi sklepami z obudowami i pokrowcami do telefonów, znajdziemy mnóstwo modeli przeźroczystych, kolorowych czy w różnorodne motywy. Z pewnością każdy właściciel telefonu znajdzie model dla swojego telefonu. Pokrowce nie są drogie, bo najtańsze kupimy już za kilkanaście złotych.

Nie każdy korzysta z pokrowca na telefon, bo jednak trzeba brać pod uwagę fakt, że w etui telefon będzie nie tylko cięższy, ale również nieco większy. Jeżeli planujemy go w przyszłości sprzedać, to lepiej zastosować pokrowiec, gdyż sprzęt będzie wyglądać jak nowy.

 

Back To Top