wtorek, 23 sierpnia, 2022
Koszulki Firmowe
Reklama

Dostaliśmy nowe koszulki firmowe w naszym zakładzie pracy

Od lat pracuję w bardzo dużej korporacji na terenie Warszawy. Zazwyczaj moim stanowiskiem jest komputer. Ciągła monotonia mojego zajęcia sprawia, że czasami tracę ochotę na przychodzenie do firmy.

Nowe koszulki nie są niczym specjalnym w pracy, jednak dobrze od czasu do czasu móc je sobie wymienić

Koszulki FirmowePewnego dnia nasze szefostwo postanowiło nam urozmaicić życie. Pojawiły się u nas nowe koszulki firmowe. Miały one na sobie logo oraz każda swój niepowtarzalny wzór. Musze przyznać, że ten pomysł bardzo mi się spodobał. Nasz zdolny grafik komputerowy zaprojektował niepowtarzalne wzory dla każdego z nas. Niektórzy trafili na ciekawą karykaturę lub śmieszny napis. Tego dnia każdy z nas miał dużo lepszy humor. Moja codzienna rutyna zamieniła się w zupełnie nowe wrażenia. Zawsze pojawiały się u nas owoce lub cukierki. Jednak nigdy jeszcze nikt nie dostał od zarządu żadnego prezentu. Nadruki firmowe miały różne kolory. Po rozmowie z naszym pracownikiem dowiedziałem się, że wykonawcą było małe przedsiębiorstwo w naszej okolicy i był to podarunek za zrobioną przez nas reklamę. Jednak bardzo się postarali. Również w naszym pomieszczeniu socjalnym pojawiły się nowe kubki oraz ekspres. Każdy miał oczywiście inny. To mnie kompletnie zaskoczyło. Nie wiedziałem o co tak naprawdę chodzi naszemu kierownictwu. Może to odzież firmowa z nadrukiem miała okazać się czymś na zachętę. Prawdy nigdy bym się nie dowiedział. My byliśmy agencją reklamową. Każdy z nas miał przydzielone zupełnie inne zadanie. Ja akurat czasami projektowałem ulotki oraz plakaty. Nasi zdolni koledzy chodzili na spotkania. Mi kiedyś zaproponowano wyjazd w delegację. Oczywiście się nie zgodziłem. To mnie nigdy szczególnie nie interesowało.

Na dodatek musiałbym dojechać do innego miasta na swój koszt. Wkrótce dostaliśmy nowe rozporządzenie. Każdy z nam miał raz w tygodniu przyjść w nowej koszulce.

Back To Top