sobota, 27 sierpnia, 2022
Ślub i wesele

Doświadczona kapela szukała członka zespołu

Jako młody człowiek nie wiedziałem co zrobić ze swoją przyszłością. Tak na prawdę interesowała mnie tylko szkoła muzyczna, którą ukończyłem z wyróżnieniem. Pewnego dnia uznałem, że muszę pójść właśnie w tym kierunku.

Dostałem pracę w zespole muzycznym 

doświadczony zespół muzyczny we WrocławiuTrzy lata później szukałem pracy. Okazało się, że pewien człowiek szuka ludzi do zespołu muzycznego na wesele. Stwierdziłem, że to dla mnie idealna okazja i udałem się na rozmowę. Na miejscu okazało się, że mam do czynienia z bardzo miłymi ludźmi i po kilku wspólnie zagranych piosenkach są zainteresowani współpracą ze mną. Oni funkcjonowali jako doświadczony zespół muzyczny we Wrocławiu i mieli pewną reputację. Osoba, która grała na gitarze elektrycznej nie mogła dalej grać i potrzebowali nowej. Dla mnie ten instrument był moim ulubionym i stwierdziłem, że dam sobie radę. Już na pierwszych wspólnych próbach czułem się jak ryba w wodzie i wiedziałem, że to to. Tak na prawdę chciałem grać w takim zespole, ponieważ to wydawało mi się przyszłościowe. Na dodatek w dzisiejszych czasach pojawiało się coraz mniej klasycznych kapel i dla ludzi orkiestra miała większą wartość. Czułem się jak osoba, która nawraca do tej pierwotnej tradycji i cieszyłem się, że mogę wykonywać swoją pracę mając na uwagę jej cel oraz misję. Jednak najbardziej zapamiętałem swoje pierwsze wesele na którym grałem. Byłem wtedy nie zwykle zestresowany i nie miałem jeszcze odpowiedniego obycia. Wszystkiego uczyłem się na błędach. Jednak teraz z perspektywy czasu uważam, że to była jedna z moich najlepszych życiowych decyzji i jej nie żałuję.

Cieszyłem się, że poznałem wielu wartościowych ludzi z mojej branży i przede wszystkim wykonywałem to co lubię. Bawiłem się muzyką i czułem się jak ryba w wodzie. Wiedziałem, że się do tego nadaję. 

Back To Top