wtorek, 23 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Estetyczny grzejnik łazienkowy

 

Ogrzewanie wewnątrz łazienki jest z reguły realizowane poprzez grzejniki, lub ogrzewanie podłogowe. Bardzo często są w tym pomieszczeniu używane grzejniki w kształcie drabinek, które nie tylko dobrze ogrzewają to pomieszczenie, ale także są praktyczną suszarką ręczników.

Najpopularniejszy grzejnik łazienkowy

grzejniki łazienkoweSzczególnie w małych łazienkach, gdzie o miejsce jest dość trudno, wielkość grzejnika ma znaczenie. Zbyt duży umieszczony na ścianie grzejnik zajmuje miejsce pralce, bądź szafce łazienkowej. Dlatego właśnie wiele osób stawia na ogrzewanie podłogowe w łazienkach, które eliminuje ten problem. Można także pójść w drugą stronę i wykorzystać grzejnik bardziej praktycznie. Dość popularne grzejniki łazienkowe w formie drabinek, służą nie tylko do grzania, ale także do suszenia ręczników, a zatem zwiększają praktyczność łazienki. Najczęściej montuje się je właśnie w pobliżu umywalek, wanien i pryszniców. Najciekawsze konstrukcje tych grzejników służą także jako elementy dekoracyjne w łazience. Wykonane w sposób ciekawy, o niebanalnym kształcie i kolorze, robią niesamowite wrażenie, zwłaszcza, jeśli są świetnie skomponowane z wystrojem łazienki. Ich moc grzewcza jest wystarczająca do ogrzewania tak małego pomieszczenia jak łazienka, gdzie nie trzeba stosować wyszukanych rozwiązań techniki grzewczej. Grzejnik powinien być podłączony do termostatu, jeśli chcemy uzyskać w łazience odpowiednią temperaturę.

W wielu łazienkach, praktyczność tego rozwiązania powoduje, że nawet pomimo posiadania ogrzewania podłogowego, stosuje się także dodatkowo grzejnik drabinkowy do suszenia ręczników. Podłogówka tak się akurat składa, że nie jest w stanie zrobić tego, gdyż służy do innych celów, natomiast grzejnik łazienkowy w formie drabinki owszem.

Najmodniejsze grzejniki łazienkowe tylko na: https://www.jaga.com.pl/

Back To Top