piątek, 02 września, 2022
Reklama

Gdzie postawić standy kartonowe?

Standy kartonowe to najpopularniejszy rodzaj standów. Są tanie, bardzo lekkie i atrakcyjne wizualnie. Przyciągają uwagę różnorodnością kształtów i kolorami, a czasem także naturalnej wielkości sylwetkami ludzi (tzw. human standy).

Poza prezentowaniem zwykłego zdjęcia czy grafiki standy reklamowe mogą także mieć półki na ulotki lub sprzedawane towary, co silniej zachęca do zakupu. Dodatkową zachętą, przyciągającą wzrok, są neony, ekrany LED czy możliwość odtwarzania dźwięku.

Standy to z reguły dość tania forma reklamy, a przynajmniej dotyczy to standów kartonowych, ponieważ mogą zostać wykonane także z drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Wyższa cena oznacza też wyższą jakość i np. możliwość stawiania standów na zewnątrz budynków i w różnych warunkach atmosferycznych. Osobom mniej wymagającym można jednak polecić najzwyklejsze standy kartonowe, które można ustawić w dowolnym miejscu w budynku i przestawiać w razie potrzeb. Sprawdzą się w pobliżu wejść do budynku, na halę sklepową i obok wind czy po bokach sklepowych regałów, gdzie mogą pełnić rolę wysepki zachęcającej do bliższego zapoznania się się z danym działem.

standy reklamowestandy – źródło grafiki

Dodaj komentarz

Back To Top