sobota, 27 sierpnia, 2022
Zdrowie

Ginekolog i moja ciąża

 

Wiadomo, że ciąża i poród to bardzo stresujący czas w życiu kobiety. Każda z nas chce, żeby dziecko urodziło się zdrowe, żeby poród przebiegał prawidłowo, żeby wszystko było dobrze. Jednak ważne jest także żeby otoczyć się odpowiednimi specjalistami i mieć dobrą opiekę medyczną.

Wizyty u ginekologa są niezbędne

polecany ginekolog w PoznaniuNajważniejszy ze wszystkich jest oczywiście polecany ginekolog w Poznaniu. To on prowadzi ciążę, jest przy porodzie, zajmuje się zdrowiem matki i dziecka. Dlatego też kiedy sama zaszłam w ciążę to wiedziałam, że muszę znaleźć dobrego ginekologa. Do tej pory chodziłam do tego samego, jednak on pracuje jedynie prywatnie i nie przyjmuje już w szpitalu. Mi zależało na kimś kto będzie i prowadził ciążę i odbierze mój poród. Musiałam się zatem rozejrzeć za kimś nowym. Popytałam koleżankę kogo one polecają, żeby wybrać najlepszego specjalistę. W końcu udałam się do jednego z nich. Miał to być ponoć najbardziej polecany ginekolog w Poznaniu. W internecie aż roiło się od opinii na jego temat i wszystkie były pozytywne. Wiem, że nie można się sugerować jedynie tym, ale miało to dla mnie jakieś znaczenie. W dodatku w jego klinice wykonywane były wszystkie badania, nie tylko zwykłe usg ale także takie w 3D, badania krwi i inne. To mnie ucieszyło, bo w jednym miejscu wszystko bym miała załatwione. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem i podejściem tego ginekologa. Był on bardzo miły, grzeczny, o wszystko mnie wypytał, nie miał nic przeciwko temu, by mąż był ze mną przy badaniu usg. to było dla nas ważne.

Wiem, ze dobry ginekolog to skarb. Warto jest znaleźć go jak najszybciej, żebyśmy miały pewność, że nasza ciąża jest dobrze prowadzona, a poród będzie przebiegał bez komplikacji. Polecam tego ginekologa każdej kobiecie.

 

Back To Top