wtorek, 23 sierpnia, 2022
Usługi

Jak działa Volcano?

Jeżeli chodzi o waporyzatory to możemy wybrać albo wersję przenośną, albo stacjonarną. Natomiast wybór nie jest taki proste, bowiem, by dokonać właściwego wyboru, musimy ocenić gdzie, kiedy i jak często mamy zamiar korzystać z waporyzacji. 

Stacjonarne vaporizery Volcano 

vaporizer volcanoWaporyzatory przenośne mają kieszonkowe rozmiary i możemy skorzystać z nich w dowolnym momencie. No, ale na tym, w zasadzie, kończą się ich zalety względem urządzeń stacjonarnych. Bowiem zarówno jeśli chodzi o moc, jak i o jakość oraz ilość produkowanej pary, waporyzatory stacjonarne zostawiają w tyle każde z urządzeń przenośnych. Największą ich zaletą jest wydajność, bowiem nawet z niewielkiej ilości danej substancji powstaje ogrom pary. Gromadzi się on w baloniku z ustnikiem, który po zakończonym cyklu waporyzacyjnym, należy odpiąć od urządzenia. Balon może urosnąć nawet do średnicy dwudziestu pięciu centymetrów. Stacjonarny vaporizer Volcano jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Zresztą nie powinno to nikogo dziwić, bowiem ten model jest kultowy od dobrych kilku lat, natomiast ciągle opracowywane są jego nowsze koncepcje. Najnowszy Volcano to koszt ponad dwóch tysięcy złotych, natomiast koszt modelu podstawowego to niecałe tysiąc czterysta złotych. To urządzenie może służyć zarówno do przyjmowania suszu, wosków i oleju CBD, ale także do aromaterapii oraz przyjmowania leków na różne rodzaje chorób dróg oddechowych. Waporyzatory Volcano znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. 

Para wodna, produkowana przez waporyzator jest wolna od substancji smolistych oraz większości związków kancerogennych, jakie wydzielają się, na przykład, w procesie spalania suszu konopnego CBD. Zatem zakup waporyzatora jest poniekąd inwestycją w lepsze zdrowie naszych dróg oddechowych.

Back To Top