piątek, 26 sierpnia, 2022
Moda

Jak mężczyzna wybiera garnitur?

 

Profesjonalne przymiarki do uszycia garnituru to skomplikowany proces. Mężczyźni często są niecierpliwi i nie lubią spędzać w sklepie więcej niż kilkanaście minut. Jednak jeśli podjęli decyzję o szyciu garnituru muszą poszukać w sobie pokładów cierpliwości.

Szycie garniturów na miarę – Trójmiasto

garnitury na miarę trójmiastoBardzo ważna jest rozmowa z krawcem. To jemu mężczyzna musi powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Ważne jest aby przekazać na jaką okazję przeznaczony będzie strój, czy ma być strojem wizytowym czy bardziej casualowym, przeznaczonym na przykład do pracy w biurze. To klient ma wpływ na to jakie materiały zostaną użyte i jaki kolor będzie miał garnitur. Garnitury na miarę Trójmiasto to stroje idealnie dopasowane do sylwetki. Kilka kilogramów w jedną lub drugą stronę nie powinno sprawić problemu. Jeśli jednak garnitur jest szyty na ważne wydarzenie jak na przykład ślub, a mężczyzna planuje w tym czasie zgubić sporo zbędnych kilogramów, lub wręcz przeciwnie, przybrać na wadze, to garnitur może nie pasować. Warto wtedy decyzję o szyciu odłożyć do czasu, aż waga ciała zostanie ustabilizowana. Istnieje również opcja ponownego dopasowywania stroju. Wtedy garnitur będzie trzeba w pewnych miejscach poszerzyć lub zwęzić. Jednak wiąże się to z kolejnymi przymiarkami i kosztami. Do mężczyzny należy wybór materiałów oraz kroju garnituru. Panowie w związku z tym mają obawy czy będą potrafili odpowiednio dobrać poszczególne elementy.

Część panów od razu podkreśla, że nie zna się na tym temacie i prawdopodobnie nie będą mieli pojęcia na co zwrócić uwagę. Tutaj przyda się porada doświadczonego krawca. Najczęściej to on pomoże w podjęciu decyzji lub sam zaproponuje dogodne rozwiązania. Mężczyźni w salonie pojawiają się często ze swoimi kobietami. Wtedy to one sprawnie przejmują pałeczkę i pomagają w wyborze materiału.

 

Back To Top