czwartek, 25 sierpnia, 2022
Motoryzacja

Jak wynająć auto

Dzięki temu, że przez wiele lat pracowałem w warsztacie samochodowym, jak tylko zmieniałem pracodawcę na wypożyczalnię samochodów miałem od razu ułatwiony start, gdyż mogłem pochwalić się także podstawową znajomością samochodów, praktycznie każdego modelu. Dlatego też byłem także lepszym handlowcem, niż osoby, które nie miały jeszcze doświadczenia w wynajmie.

Wiedza o samochodach

wynajecie samochodu w krakowieWiedza na temat samochodów przydaje się na pewno w takiej branży i wierzę, że osoby, które przychodzą do wypożyczalni samochodów do pracy bez doświadczenia na pewno w kilka chwil będą specjalistami w swojej dziedzinie. Wynajecie samochodu w krakowie zawsze przebiegało bardzo podobnie. Trzeba w pierwszej kolejności zdecydować się na jakiś model samochodu, a następnie przystąpić do wypełniania formalności, które w dzisiejszych czasach są bardzo okrojone. Doradztwo w zakresie wynajmowanych samochodów jest usługą, którą warto się zainteresować. Patrząc oczami klienta mój codzienny dzień pracy wygląda tak, że kiedy tylko przychodzili do mnie trudni klienci, czyli tacy, którzy nie mieli sprecyzowanych wymagań odnośnie samochodu opiekowałem się nimi, czyli wybrałem dla nich model, albo kilka modeli, które mogły ich zainteresować. Wypożyczalnia samochodów osobowych dała mi bardzo dużo jeśli chodzi o podstawowe zagadnienia handlowe i nauczyłem się także wypełniać dokumenty, które są przydatne, a na dodatek konieczne.

Jeśli chodzi o wynajmowanie samochodów ta wiedza była kluczowa. Jeśli tylko jakiś model samochodu sprawia jakiekolwiek problemy, ja ze swoim doświadczeniem w mechanice pojazdowej na pewno mogłem go rozwiązać praktycznie od ręki. Stąd też mój szef postanowił mnie wkrótce awansować na szefa działu obsługi klienta, co oczywiście mi się bardzo podobało.

Back To Top