środa, 24 sierpnia, 2022
Zdrowie i dieta

Jaki olej konopny zakupić?

 

Właściwości lecznicze olejów konopnych z kannabidiolem (CBD) nie są spekulacjami, mitami, czy też wymysłem specjalistów od medycznego marketingu. To fakt potwierdzony setkami badań naukowych, publikacjami oraz książkami. 

Legalne oleje konopne w sklepach

legalny olej konopny - sklepBadania nad kannabidiolem dowiodły, że olej konopny wykazuje szereg właściwości prozdrowotnych. Nie tylko jest naturalnym, bardzo silnym środkiem przeciwbólowym, ale z jego pomocą możemy leczyć niektóre nowotwory, a także zapobiegać rozwinięciu się choroby Alzheimera. Kanabidiol działa już na poziomie komórkowym, dzięki czemu nie istnieje konieczność dostarczania go w sposób inwazyjny. W formie oleju jest świetnie przyswajalny, zwłaszcza, gdy jest przyjmowany na pusty żołądek. Olej konopny CBD możemy zakupić całkowicie legalnie, ponieważ zawiera on w swoim składzie zaledwie 0,002% THC, które w konopiach odpowiada za działanie psychoaktywne, a także uzależnienie psychiczne. Jeżeli chodzi o ceny olejów konopnych to są one mocno zróżnicowane. Bowiem wszystko zależy od stężenia procentowego CBD, a im jest ono większe, tym wyższa jest cena oleju. Gdy chcemy zakupić legalny olej konopny – sklep internetowy oferuje nam większą swobodę wyboru ze względu na bardziej zróżnicowany asortyment. Natomiast minusem zakupu online jest fakt, ze na produkt musimy czekać dwa lub trzy dni. W sklepie stacjonarnym co prawda zapłacimy drożej, ale olej mamy dostępny od ręki, co dl wielu klientów ma bardzo duże znaczenie.

Nie należy przerywać terapii z użyciem kannabidiolu, toteż przed przystąpieniem do niej najlepiej od razu kupić ilość, jaka będzie niezbędna do jej realizacji. W przypadku ciężkich, nieuleczalnych chorób, najlepiej sprawdzają się oleje, o średnim oraz wysokim stężeniu dobroczynnego CBD.

 

Back To Top