wtorek, 23 sierpnia, 2022
Rozrywka

Kalendarze książkowe z logo ulubionej gry

Mam swoją ulubioną grę internetową. Gram w nią już ponad rok. Mam tam swoją postać, którą na bieżąco rozwijam. Muszę ją karmić, i utrzymywać w dobrej kondycji.

Kalendarz z logo i nickiem z gry

kalendarze z logoStwierdziłam, że na rocznicę gry muszę sobie sprawić jakiś prezent. Padło na kalendarze książkowe z logo gry. Wykonano mi również tłoczenie na gorąco z moim nickiem. Teraz kawałek gry będę miała zawsze przy sobie. Na następny rok moim pomysłem chyba będą kalendarze trójdzielne dla firm, ze zdjęciem postaci, bo są dość duże, i pasowałyby mi do pokoju. Nie wiem czemu tak wciągnęłam się w to internetowe życie. Może dlatego, że lubię dobierać strój mojej postaci. Tu mogę czasem poszaleć z wyglądem, czego nie wypada mi robić w prawdziwym życiu, bo mój wiek już raczej na to nie pozwala. Do tego mam swoje wirtualne znajome z którymi wymieniamy się poglądami. No i oczywiście jest niezła rywalizacja. Na koniec tygodnia najlepsza stylizacja nagradzana jest koroną i szarfą. Kiedyś już taką udało mi się zdobyć. Teraz walczę o trofeum za wystrój pokoju. To taka designerska gra, ale zawiera też wiele innych elementów. Każdy tam ma swoją pracę, którą musi wykonywać, aby stać go było na zakupy. Raz w miesiącu również możemy się tam wybrać na zagraniczną wycieczkę i poznać komputerowo inne kraje. Ostatnio wybrałam się na wschód. Z tej wycieczki nazbierałam pięknych wachlarzy do stylizacji, która została pozytywnie oceniona.

To jest taka moja odskocznia od codzienności. Przynajmniej mam jakąś rozrywkę, i nie muszę wychodzić z koleżankami na piwo i wracać nieprzytomna.

Polecamy: Kalendarze dla firm www.diary.waw.pl

Back To Top