wtorek, 23 sierpnia, 2022
Wyposażenie

Klienci chętnie zamawiają u nasz szafy

Jestem stolarzem z wieloletnim doświadczeniem. Lubię moją pracę. Mam sporą firmę z dobrymi maszynami. Współpracuję z dobrymi producentami drewna, które wykorzystuję do przygotowania dla moich klientów szaf. Mam wiele zamówień, które w staram się wykonywać dobrze żeby moi klienci byli zadowoleni. Zadowolony klient to najlepsza reklama dla mojej firmy. Kiedy zaczynałem działać w tej branży nie było wielu osób, które się tym zajmowało.

Moje szafy są doceniane przez klientów

szafy do zabudowy tychyMoje starania zostały docenione i moja firma nadal się rozwija. Zatrudniam sporo osób, inwestuję w sprzęt i towar żeby klienci mogli cieszyć się przez długie lata ze swoich szaf. Szafy do zabudowy tychy które przygotowuję w mojej rodzinnej miejscowości Tychy są doceniane przez moich klientów i to jest dla mnie najważniejsze. zatrudniam sporo stolarzy, których na początku kształcę żeby mogli mnie godnie reprezentować. Każdy z nas szuka też na własną rękę klientów. Stwierdziłem, ze to będzie motywacja dla moich pracowników. Jeśli sami zdobędą klienta będą mieli dodatkowo wypłacane pieniążki a wiadomo, że pieniądze motywują do lepszej pracy. Nasze szafy do zabudowę są wyjątkowe z tego względu, że pasują do każdego wnętrza i do każdej przestrzeni, którą dysponują nasi klienci. Warto korzystać z szaf przygotowywanych na zamówienie szczególnie wtedy kiedy ma się małą przestrzeń w mieszkaniu i chce się ją wygodnie zagospodarować. Szafy do zabudowy mogą mieć różna wysokość  i różne kolory, wzory.

Wszystko zależy od zapotrzebowania naszych klientów. Najważniejsze jest dla mnie to, ze moja firma się rozwija. Mamy wielu zadowolonych klientów. Ja zatrudniam ludzi i  mogę mieć wpływ na rozwój moich pracowników. Lubię swoją pracę i cieszę się, że kilkanaście lat temu zdecydowałem się zaryzykować i otworzyć firmę żeby produkować meble. 

Back To Top