środa, 31 sierpnia, 2022
Usługi

Kobieta życia odchodzi

Nie ma reguły na to, który związek będzie trwały i przetrwa długie lata. Jedno jest pewne, ma na to wpływ wiele czynników i jest to przede wszystkim uczucie, zaangażowanie, umiejętność słuchania i poczucie jedności z drugim człowiekiem.

Dlaczego kobieta odchodzi od mężczyzny?

jak można odzyskać kobietę swojego życiaDecydując się na związek z drugą osobą, trzeba zaakceptować czyjąś odmienność i to, że może mieć inne zdanie. Umiejętność dogadywania się jest bardzo ważna w relacjach damsko – męskich, bo w związku potrzebne są kompromisy. Najlepszym modelem związku jest taki, gdzie jest jeden kierowca, a druga osoba jest pasażerem. W sytuacji kiedy obie osoby chcą kierować życiem, to dochodzi do konfliktów, które mogą prowadzić do rozstania. Wielu mężczyzna po fakcie się zastanawia jak można odzyskać kobietę swojego życia, ale często jest już za późno, bo ona znalazła sobie innego. Na szczęście są też przypadki, że tak się nie stało i jest jeszcze szansa na jej powrót jeżeli facet się odpowiednio postara. Mężczyźni nie lubią pokazywać swoich uczuć, bo z natury większość z nich jest introwertykami, ale w tej sytuacji muszą się przełamać i pokazać swoje serce jak na dłoni. Przede wszystkim liczy się konsekwencja. Można codziennie do niej dzwonić i prosić o rozmowę, wysyłać kwiaty, lub pokazać, że jest się w stanie zrobić to, o co ona zawsze zabiegała. Kobiety są bardzo emocjonalne, dlatego trzeba jej pokazać, że zależy nam na niej i rozumiemy swój błąd. Na pewno się przydadzą szczere przeprosiny, za którymi musi iść odpowiednia postawa.

Rozpad związku każda osoba przeżywa na swój sposób. Szczególnie trudna to jest sytuacja, kiedy są dzieci, bo wtedy często kobiety zostają z uwagi na nie. Na pewno ważna jest szczera rozmowa i chęć naprawienia tego co się zrobiło źle względem drugiej osoby.

Back To Top