czwartek, 25 sierpnia, 2022
Nieruchomości

Kolega mieszka w Apartamencie w Bydgoszczy

Mam bardzo zamożnego kolegę. W sumie to znamy się od dziecka i chodziliśmy razem do szkoły podstawowej i szkoły średniej. Dlatego też wiem, że kolega od kiedy tylko pamiętam miał naprawdę łatwo w życiu. Jego rodzice a także dziadkowie prowadzili naprawdę dobrze rozwijające się biznesy.

Kolega kupił apartament w Bydgoszczy

apartament w BydgoszczySpotkałam niedawno kolegę i chwilę porozmawialiśmy. Tak naprawdę to nie widziałam go od skończenia szkoły średniej i byłam przekonana o tym, że on nadal przebywa za granicą. Kolega powiedział, że rzeczywiście skończył studia za granicą ale jednak po nich wrócił do kraju. Nigdy nie chciał bowiem zostawać za granicą na stałe. Powiedział mi, że niedawno się ożenił i przeprowadził się do nowego mieszkania. W sumie to zdziwiłam się od razu, że kolega mieszka w mieszkaniu a nie jakimś dużym domem z ogrodem. Okazało się jednak, że nie jest to takie zwykłe mieszkanie. Jest to po prostu apartament w Bydgoszczy, który jest zresztą położony praktycznie w centrum miasta. Pewnie takie apartament jest większy niż nie jeden dom w okolicy. Myślę, że musiał też sporo kosztować. Kolega powiedział mi, że on jakoś specjalnie nie marzył nigdy o tym żeby mieć duży dom. Zresztą ten apartament ma taka powierzchnię, że wystarczy to u jego żonie i jego dzieciom, których jeszcze nie ma. W sumie z tego co mi powiedział to sam jego taras ma dwa razy większą powierzchnię niż moje mieszkanie.A moje mieszkanie nie należy jednak do najmniejszych. Ja nawet nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić.

Podobno w Bydgoszczy apartamenty są coraz bardziej popularne i jest też coraz więcej chętnych na nie. W sumie to jedno biuro nieruchomości specjalizuje się w sprzedaży takich apartamentów na terenie miasta. Chciałabym kiedyś zobaczyć jak jest w środku w takim apartamencie.

Back To Top