środa, 24 sierpnia, 2022
wypożyczalnia aut
Motoryzacja

Kolega otwiera wypożyczalnię aut

Mój kolega z pracy niedawno złożył wymówienie z pracy. Było mi z tego powodu bardzo przykro ponieważ był to naprawdę bardzo dobry kolega. Można było porozmawiać z nim w pracy, ale także spotkać się na kawie po pracy.

Wypożyczalnia aut i dobre usługi

wypożyczalnia aut Rzadko można spotkać kogoś tak życzliwego w miejscu pracy. Kolega powiedział, że nie przechodzi do innej firmy tak jak wszyscy przypuszczali. Postanowił otworzyć swój własny interes. Co prawda kiedyś kolega wspominał mi o tym, że chciałby założyć swoją firmę gdy jechaliśmy do Gdyni na szkolenie. Jednak nie sądziłam, że tak szybko będzie chciał zrealizować swoje marzenia. Kolega mieszka w Gdańsku i właśnie tu chce otworzyć swój biznes. Ma to być wypożyczalnia samochodów osobowych i nie tylko. Ta wypożyczalnia samochodów ma mieć także samochody ciężarowe jednak w dużo mniejszym stopniu. Można powiedzieć, że będzie to raczej symboliczna ilość samochodów ciężarowych. Według kolegi taki wynajem samochodów ma rację bytu. Co prawda jest już sprawdzona wypożyczalnia aut z Gdańska w Trójmieście jednak według kolegi jego wypożyczalnia będzie trochę inna. Będzie to wypożyczalnia, której w okolicy nie ma . Można będzie wypożyczyć samochód z OC sprawcy bo nie każda wypożyczalnia samochodów ma taka możliwość. Po prostu teraz zmieniło się prawo i wypożyczyć samochód może teraz każdy. Kiedyś takie wypożyczenie mogło zostać zrobione gdy samochód był służbowy. Kolega ma już wszystko zaplanowane i mam wrażenie, że zapięte na ostatni guzik. Samochody, które chce wynająć kupił już dawno. Na samym początku działalności chce pracować w wypożyczalni sam.

Chce po prostu na początku ograniczyć koszty. Jeśli wypożyczalnia okaże się być trafionym interesem to będzie chciał zatrudnić kogoś do pomocy. Bo tak na dłuższą metę będzie mu ciężko robić to wszystko samemu.

Back To Top