wtorek, 23 sierpnia, 2022
fotograf ślubny
Usługi

Koleżanka jest fotografem ślubnym

Na moim ślubie zdjęcia robiła moja koleżanka z klasy z podstawówki. Ja wiedziałam, że jest ona osobą, która jest uzdolniona plastycznie.Jednak jakoś nigdy nie przypuszczałam, że zajmie się ona robieniem zdjęć tak na poważnie.

Fotograf ślubny z doświadczeniem

fotograf ślubny Także gdy tylko dowiedziałam się o tym, że ona się teraz zajmuje takimi sprawami to stwierdziłam że jak najbardziej i że może robić właśnie nasze zdjęcia ślubne chociaż nie widziałam wiele jej zdjęć. Jakoś tak po prostu zaufałam, że pewnie skoro miała takie zdolności plastyczne to zdjęcia także będą musiały wyjść jej naprawdę bardzo dobrze. Koleżanka tak jak ja mieszka we Wrocławiu i nie było żadnego problemu z tym żebyśmy mogły się kilka razy przed ślubem spotkać i porozmawiać o tym jak to wszystko ma wyglądać. Mój mąż nie był do końca przekonany. Dla niego godny zainteresowania fotograf ślubny z Wrocławia to była osoba, która miała naprawdę długoletnie doświadczenie w takiej pracy. Jak dla mnie wystarczyło mi tylko moje przeczucie. Ale mąż za bardzo nie miał wyjścia. Bo jednak gdy ja się już na coś uprę to raczej on nie ma ze mną o czym rozmawiać. Ja chciałam żeby nasza fotografia ślubna była wyjątkowa dlatego też chciałam żeby te zdjęcia zrobiła nam koleżanka. Zresztą już gdy rozmawiałyśmy o tym czego oczekujemy po tych zdjęciach to bardzo podobało mi się podejście koleżanki do tematu. Uważam, że na pewno podejście to było jak najbardziej profesjonalne. Koleżanka na ślubie zrobiła nam naprawdę bardzo wyjątkowe zdjęcia. Najbardziej zdziwiony był chyba mój mąż. Bo zdjęcia były tak wyjątkowe, że na pewno nie zrobiłby nam ich ten fotograf, którego to on proponował.

Przekonał się przynajmniej, że lepiej jest szukać żony szczególnie gdy ma jakieś przeczucie. Moje przeczucia bowiem na ogół się sprawdzają. Koleżanka o naszym weselu miała naprawdę dużo klientów.

Back To Top