czwartek, 25 sierpnia, 2022
renowacja felg
Motoryzacja

Komis samochodowy i renowacja felg

Mój kolega pracuje w komisie samochodowym. Jest to naprawdę duży komis i do tego świetnie zaopatrzony. Można w nim znaleźć samochody wręcz z całego świata. Kolega ma tam naprawdę marki samochodów o których nigdy wcześniej nie słyszałam.

Renowacja felg to standard

renowacja felgMoże i ja nie jestem ekspertem samochodowym, ale myślę, że mój mąż się trochę na nich zna. A nawet on niektórych marek nie mógł zgadnąć. Odwiedziliśmy ostatnio kolegę gdy jechaliśmy na śląsk odwiedzić rodzinę ze strony mamy. Już od wielu lat jeżdżę tam przynajmniej raz do roku i po ślubie się to nie zmieniło. Kolega natomiast pojechał tam za swoją dziewczyną, która dziś jest już jego żoną. Czasem kolega kupuje niebyt ładne auta, ale jak to określa z potencjałem. Po prostu naprawia je. Po takiej naprawie wyglądają prawie jak nowe. I tym samym zarabia na takich właśnie autach sporo pieniędzy. Jego przyjaciel prowadzi warsztat samochodowy i po zniżkowych cenach naprawia te właśnie samochody. Taka renowacja felg to standard wśród jego samochodów. Na ogól też dokonywane jest malowanie proszkowe niektórych elementów, czasem trzeba pomalować cały samochód. No i praktycznie we wszystkich kupowanych samochodach dokonywane jest piaskowanie karoserii. To bardzo szybki i prosty zabieg a efekty widać od razu. Kolega, który ma warsztat również zarabia i żyje w sumie głównie z pieniędzy z komisu. Taki mają układ. I chyba jednemu i drugiemu jest on na rękę.

Warsztat wyspecjalizował się w sumie w tego typu renowacjach. Robi je naprawdę sprawnie. Dzięki czemu można szybko wystawić samochód na sprzedaż.

Więcej na stronie www.lakierniatecza.pl

Back To Top