wtorek, 23 sierpnia, 2022
Usługi

Komu zlecić poprowadzenie szkolenia bhp

Współpracowałem swego czasu ze szkoleniowcem bhp, ale facet wyjechał do innego miasta i nie świadczył już dla mnie żadnych usług. Niebawem musiałem zgłosić pracowników swojej firmy na kolejne szkolenie okresowe i musiałem znaleźć jakiegoś doświadczonego szkoleniowca.

Współpraca z doświadczonym szkoleniowcem

szkolenia bhp dla pracowników w RzeszowieOfert na szkolenia bhp dla pracowników w Rzeszowie znalazłem całe mnóstwo i właściwie to nie wiedziałem kogo wybrać. W zasadzie każda osoba, która posiadała uprawnienia się nadawała i doszedłem do wniosku, że nie było sensu się rozglądać aż tak bardzo. Zdecydowałem na szkoleniowca, którego znalazłem jako pierwszego i się z nim skontaktowałem. Okazało się, że był to doświadczony człowiek, który od ponad dziesięciu lat prowadził szkolenia bhp i to mi się spodobało. Wiedziałem już, że podejmę z nim współpracę na dłużej. Szkolenie dla moich pracowników odbywało się w siedzibie mojej firmy i przebiegało ono oczywiście w godzinach pracy. Utworzonych zostało kilka grup, ponieważ nie mogłem wszystkich pracowników od razu wysłać na szkolenie, bo nikt by nie pracował. Szkoleniowiec spisał się doskonale i ludzie byli zadowoleni ze szkolenia. Umówiłem się z tym człowiekiem, że będę z nim współpracował na stałe i on się zgodził. Dokonałem właściwego wyboru i byłem już spokojny, że szkolenia okresowe będą się odbywały zawsze zgodnie z przypadającym terminem. Przy następnej sposobności znowu skontaktowałem się z tym szkoleniowcem i przeprowadził ponownie szkolenie w mojej firmie.

Z czasem zatrudniłem o wiele więcej osób do pracy, ponieważ podpisałem umowę na nowy projekt, który wymagał ode mnie podjęcia takich kroków. Dzięki temu projektowi moja firma osiągała jeszcze lepsze zyski i cieszyłem się, że dogadałem się z tym kontrahentem.

Back To Top