sobota, 27 sierpnia, 2022
pierwsza komunia sala
Usługi

Komunia chrześniaczki na dobrej sali sali

Mam dwoje chrześniaków. I cieszę się bardzo, że nie mam ich więcej. po prostu jeśli chce się być dobrą matką chrzestną to jednak wiąże się to ze sporymi wydatkami. Mój starszy chrześniak chodzi teraz do gimnazjum także jak na razie te poważne wydatki mam za sobą.

Sala na komunię – tania i przestronna

pierwsza komunia salaJednak mam też chrześniaczkę, która jest od niego sporo młodsza i w tym roku miała pierwszą komunię. Jej rodzice to bardzo zamożni ludzie i zdawałam sobie sprawę, że ta komunia będzie zorganizowana z wielkim rozmachem. Ta komunia zresztą odbyła się w Warszawie w naprawdę dobrym hotelu. Ja mieszkam w Piasecznie także dojazd dla mnie tam to żaden problem. wiedziałam, że w tym hotelu znajduje się sala bankietowa, jednak nie podejrzewałam ich o to że zorganizowali komunię tam. Jest tam też sala weselna bo nawet przed laty byłam tam na dobrym weselu. Ta sala weselna z noclegiem dobre parę lat temu gdy tam byłam robiła na mnie duże wrażenie i byłam ciekawa jak wygląda teraz. Przyjęcie jednak odbyło się na sali gdzie zazwyczaj jest organizowana pierwsza komunia i nie mogę absolutnie powiedzieć tego, że była to jakaś mała sala właśnie. Ta tania sala na pierwszą komunię w Warszawie pomieściła w końcu kilkadziesiąt osób bo tylu gości zostało zaproszonych na komunię. Mogę powiedzieć, że wielkością to przypominało bardziej małe wesele niż komunię dziecka. Oni nie mają przecież aż tak dużej rodziny żeby koniecznie trzeba było robić przyjęcie na aż tylu gości. Dla mnie była to przesada. Na tej komunii były koleżanki z pracy mojej kuzynki a także osoby z pracy jej męża. Byli także jacyś dobrzy znajomi. A tak naprawdę rodziny była garstka.

Nawet zdziwiłam się, że niektóre osoby z bliskiej jednak rodziny nie zostały zaproszone a zostali zaproszeni znajomi. W końcu taka komunia to jednak jest uroczystość rodzinna. Dobrze, że ja zostałam zaproszona.

Back To Top