piątek, 26 sierpnia, 2022
Uroda

Krem pochodzenia naturalnego

Nie miewam dużych problemów dermatologicznych. Jestem osobą tego typu, że doskonale wpasowuję się w powiedzenie „jesteś tym, co jesz”. Niemal od razu widać na mojej twarzy skutki uboczne zjedzenia chipsów, czy innych ostrych rzeczy. Dermatolog oprócz ograniczania słonych przekąsek zalecił mi także stosowanie kremu do twarzy, który byłby ekologiczny.

Naturalne kremy do pielęgnacji twarzy

ekologiczny krem do twarzyBardzo wzięłam sobie do serca radę swojego dermatologa. Uważam go za świetnego specjalistę, więc za każdym razem podążam za jego radami. Mam słabość do słonych przekąsek, ale jak wiadomo, słabości są po to, by z nimi walczyć. Postanowiłam jednak skupić się na zakupie, który zlecił mi lekarz. Moim celem stał się więc ekologiczny krem do twarzy. Bardzo dużo czasu spędziłam na wybieraniu odpowiedniego kremu. Kierowałam się opiniami ludzi, którzy mieli podobne „problemy” do moich i testowali już tożsame produkty. Oprócz celów zdrowotnych bardzo chciałam być bardziej eko i żyć w zgodzie z naturą. Był to mój cel na ten rok, spisany na karteczce w dniu Sylwestra. Kiedy już znalazłam upragniony krem pochodzenia naturalnego, z dobrej firmy i z jeszcze lepszym składem, nie wahałam się długo. Niemal od razu dodałam go do swojego wirtualnego koszyka i sfinalizowałam zamówienie. Pozostawało mi tylko oczekiwać na kuriera, który miał mi dostarczyć krem prosto do drzwi mojego mieszkania. Nie mogłam się już doczekać tej chwili.

Teraz kiedy kremy ekologiczne do twarzy stały się moimi ulubionymi kosmetykami, namawiam swoje koleżanki, by i one zaczęły z nich korzystać. Nie dość, że mają one świetny wpływ na cerę i małe problemy dermatologiczne, to jeszcze dzięki nim ma się poczucie, że wiedzie się ekologiczny styl życia. Jest to bardzo miłe przeświadczenie!

Back To Top