wtorek, 23 sierpnia, 2022
Usługi

Której marki puzzle wybrać?

Od zawsze uwielbiałam gry logiczne i planszowe. Są one świetnym urozmaiceniem towarzyskich spotkań czy rodzinnych imprez. Najczęściej wybieram te o średnim stopniu trudności jeżeli chodzi o gry, a dobra zabawa przy puzzlach zaczyna się u mnie od tysiąca elementów. Z wszystkich gier karcianych, planszowych i układanek logicznych puzzle są moimi ulubionymi.

Najlepsze polecane puzzle

puzzle do układania treflMam kolekcję puzzli różnych marek i różnej ilości elementów. W sklepach najczęstszą polecaną marką jest Trefl, produkujący nie tylko puzzle, ale i gry oraz zabawki dla dzieci w każdym wieku. Mam parę zestawów tej właśnie firmy i uważam ją za jedną z lepszych. Puzzle do układania trefl to przede wszystkim dobra jakość wykonania. Puzzle nie wyginają się, nie rozdzielają się oraz są w dobrym stanie po kilku latach użytkowania. Nadruk jest wysokiej jakości, przez co nie płowieje. Dzięki temu ułożone puzzle tworzą obraz o jasnych i jaskrawych barwach nawet po długim czasie od ich zakupu. Trefl ma świetną ofertę puzzli w wielu wariantach jeżeli chodzi o ilość elementów. Zaczynają się już od kilkudziesięciu i są one przeznaczone dla dzieci od drugiego roku życia. Kilkaset elementów sprawdzą się świetnie dla osób, które nie mają dużo czasu na układanie, ale chcą choć chwilę odprężyć się przy tej czynności. Ja wolę te po kilka tysięcy elementów, bo mogę podzielić czas układania na kilka dni, a efekt powala z nóg. Puzzle cztery tysiące elementów mają długość aż 1,5 metra!

Puzzle świetnie sprawdzą się jako prezent dla dzieci, młodzieży czy dorosłych, dzielących tę pasję. Nadruki można znaleźć w wielu stylach. Moimi ulubionymi są pejzaże oraz ilustracje, inspirowane znanymi filmami czy serialami. Dla małych dzieci puzzle z bohaterami ich ulubionych bajek będą świetną rozrywką i dadzą satysfakcję z tworzenia czegoś nowego w znanym i lubianym przez nich stylu.

Back To Top