środa, 31 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Kuchnie na wymiar na targach

 

Byłam jakiś czas temu na targach związanych z wystrojem wnętrz. Było tam wiele różnych wystawców. Jedni zajmowali się robieniem produktów szklanych, inni takich ze skóry, jeszcze inni – tworzeniem mebli drewnianych. Można tam było znaleźć dosłownie wszystko. Prezentowali się też projektanci.

Wymarzone kuchnie z mebli na wymiar

kuchnie na wymiar z LubinaUważam, że od czasu do czasu warto odwiedzić taki specjalistyczny event, bo można się dużo dowiedzieć na temat wybranej dziedziny. Targi dotyczą bardzo różnych tematyk, więc można się udać oczywiście nie tylko na te meblowe. Ja akurat wybrałam takie, ponieważ zastanawiałam się w tamtym czasie żywo nad wystrojem moich pokoi oraz przede wszystkim kuchni. Interesowało mnie, jakie kuchnie na wymiar z Lubina można w ogóle brać pod uwagę. Chciałam przejrzeć sobie oferty na żywo, a nie tak tylko przez strony internetowe. Ja tam mam bardzo rozwinięty zmysł dotyku, więc zawsze muszę czegoś dotknąć i dopiero wtedy podejmuję decyzję o zakupie, bądź nie, jakiegoś produktu. Tu było tak samo. Musiałam przekonać się, jakie w ogóle są kuchnie na wymiar w moim mieście. Co prawda, przyjechali też handlarze z pobliskich miejscowości, a nawet ci bardziej ambitni z drugiego końca Polski byli. Jeśli mi przywiozą meble do kuchni i je zamontują, to nie ma dla mnie znaczenia skąd są. Ważne, żeby nie byli zbyt drodzy i realizowali to, co sobie wymyślę. Obejrzałam naprawdę wiele projektów i w końcu zdecydowałam się na dość standardową zabudowę. Nie chciałam mieć w kuchni zbyt wielu udziwnień.

Będę miała więc prawdopodobnie szafki wiszące sobie nad kuchenką i w całej kuchni. Wszystko spokojnie w nich pomieszczę. Do końca jeszcze nie zdecydowałam się co do kolorystyki, ale prawdopodobnie wiem już od jakiej firmy zamówię meble.

 

Back To Top