piątek, 26 sierpnia, 2022
Uroda

Laserowe usuwanie owłosienia

 

Kobiety usuwają zbędne owłosienie ze względów estetycznych. Już dawno poszły w zapomnienie czasy, kiedy pod pachami można było dostrzec gęste, czarne włosy. Teraz pożądana jest gładka i zadbana skóra na całym ciele. Depilowane są nogi, pachy, okolice bikini, a nawet ręce. 

Laserowe depilowanie ciała w Szczecinie

depilacja laserowa w SzczecinieGładka i miękka skóra to efekt systematycznej pielęgnacji, oraz odpowiedniej techniki depilacji, dopasowanej do naszej skóry. Szczególnie twarde i intensywne owłosienie ciała posiadają brunetki, które zmagają się z grubymi włosami niemalże na całym ciele, dlatego depilacja laserowa w Szczecinie jest kierowana głównie dla nich. Włosy, które szybko rosną należy usuwać codziennie, bo po dwunastu godzinach zaczynają się przebijać przez naskórek odrastające włoski sprawiające duży dyskomfort. Usuwając włosy laserowo, pozbywamy się ich raz na zawsze. Wiązka lasera jest kierowana bezpośrednio w miejscu cebulek włosowych przez co technika ta jest wyjątkowo skuteczna i bezpieczna. Włoski są usuwane razem z cebulką, dzięki czemu nie odrastają nowe. Metoda jest w stu procentach skuteczna po zastosowaniu dwóch, trzech zabiegów wykonanych w odstępie paru tygodni. Panie o blond włosach, których owłosienie jest znacznie mniejsze i słabsze, wystarczy, że raz poddadzą się depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką skórą. Laser można zastosować także do depilacji twarzy, w przypadku kobiet posiadających wąsik. Zabieg w Szczecinie trwa od trzydziestu minut do nawet godziny czasu.

Usuwanie włosów laserem jest bezbolesne i nie powinno wywoływać reakcji alergicznych. Kobiety o wrażliwej skórze powinny się skontaktować z dermatologiem przez depilacją, aby wykluczyć ewentualne ryzyko. W Szczecinie usługa to kosztuje od stu pięćdziesięciu do pięciuset złotych. 

 

Back To Top