piątek, 26 sierpnia, 2022
Dziecko i rodzice

Łóżeczko w kształcie domku

Dziecięcy świat jest pełen zabawek i beztroskiego czasu spędzonego na przyjemnościach. Pokoje dzieci są pełne zabawek, przytulanek i różnych ozdób pochodzących z bajek. Także meble nie są zwyczajne, bo muszą pasować do wystroju pokoju.

Modne łóżeczka dla dzieci 

łóżka domki dla dzieciNiektórzy rodzice śpią ze swoimi pociechami przez długie lata, choć nie jest to dobre rozwiązanie, bo każde dziecko powinno mieć swoje łóżeczko, w którym będzie się czuło bezpiecznie. Od najwcześniejszych lat trzeba uczyć malucha, że każdy ma swoje łóżeczko i jest ono przyjaznym miejscem. Łóżka domki dla dzieci są świetnym miejscem do spania, gdyż jedynie materac przypomina o tym, iż jest to łóżko. Jest to skandynawski model łóżeczka, który stał się bardzo popularny w naszym kraju, z uwagi na prostotę wykonania i wyjątkowo wdzięczny wygląd. Jest ono wykonane z wytrzymałego drewna bukowego, które jest pomalowane specjalnym impregnatem zabezpieczającym je przed wilgocią. Łóżko jest sprzedawane w naturalnym kolorze drewna i można je samodzielnie pomalować na dowolny kolor. Łóżka z wysokimi zabezpieczeniami, czyli ze szczebelkami są stworzone z myślą o bardzo małych dzieciach, które nie umieją jeszcze chodzić. Dla starszych mogą był otwarte czyli, że dziecko samo do niego wchodzi i wychodzi. Dzięki temu, że łóżka domki są bardzo niskie, to nie ba ryzyka, że maluch z niego wypadnie podczas snu. Na ramie łóżka nad głową dziecka, można powiesić kolorowe lampki, lub inne ozdoby, które nadadzą temu miejscu wyjątkowego charakteru. 

Większość łóżeczek dziecięcych wymaga samodzielnego złożenia w domu i tak samo jest z łóżkiem domkiem. Jego konstrukcja składa się z maksymalnie kilkunastu desek, które wystarczy złożyć zgodnie z instrukcją za pomocą odpowiednich śrub i wkrętów.

Back To Top