wtorek, 23 sierpnia, 2022
Budownictwo

Mam dobrze zadaszony taras

Zakup domu w mieście był dobrą decyzją. Moja rodzina jest bardzo duża a mieszkanie było dla nas zdecydowanie za małe. Teraz to pies ma się gdzie wybiegać, ponieważ do dyspozycji ma spore podwórko i często przebywa dzięki temu na zewnątrz.

Dzięki zadaszeniu tarasu możemy tam przebywać w niepogodę

zadaszenie tarasuMi najbardziej podoba się taras, ale jest jeden mały szkopuł. Otóż nie ma żadnego zadaszenia i stół oraz krzesła, które tam trzymamy musimy codziennie wnosić do domu. Nie chcę, by wszystko mokło na deszczu i się niszczyło. Przydałoby się jakieś porządne zadaszenie tarasu i postanowiłem się tym zająć. Znalazłem firmę, która zajmuje się zadaszeniami i zleciłem im pracę na mojej posesji. Przyjechał specjalista, który wszystko ocenił i przedstawił mi kosztorys. Nie wyszło drogo i przynajmniej będziemy mieli zadaszenie tarasu, dzięki czemu nic nie będzie trzeba chować za każdym razem do środka. Pracę rozpoczęli w piątek a my w tym czasie wybraliśmy się nad morze. Wrócimy w niedzielę, kiedy zadaszenie tarasu będzie już zamontowane. Widziałem nawet projekt i przyznam, że będzie to wyglądało na prawdę elegancko. Po powrocie jak podjechałem pod dom to pracownicy już sprzątali i mieli wszystko zrobione. Z zadaszenia na tarasie jestem zadowolony, bo akurat tego dnia padało a na tarasie było sucho. Tego właśnie oczekiwałem i ciesze się, że znalazłem firmę, która to dla mnie wykonała w tak krótkim czasie. Żona jest również bardzo zadowolona, że się na to zdecydowaliśmy w końcu. Warto było zainwestować.

Teraz bardzo dużo czasu spędzamy na tarasie. Jadamy tam wszystkie posiłki i maksymalnie wykorzystujemy dobrą pogodę. Marzyłem o takim domu i udało się to marzenie zrealizować. Moja rodzina ma mnóstwo miejsca i każdy jest teraz zadowolony z tego.

Back To Top