środa, 24 sierpnia, 2022
Zdrowie i dieta

Maść na bolące kolano

 

Po długim treningu czasami zdarza mi się, że bolą mnie kolana. Jestem kolarzem, dlatego moje kolana podczas ćwiczeń są cały czas w ruchu. Stosuję od pewnego czasu bardzo dobrą maść, dzięki której moje kolana o wiele szybciej się regenerują i kilkanaście minut po jej użyciu nie czuję już w ogóle bólu. Chciałbym ją polecić każdemu, kto ma taki sam problem jak ja. Maść jest naprawdę świetna.

Ból kolana i bardzo dobra maść

maść na ból kolanaTą maść poleciła mi moja mama. Jest ona wykonana z ziół, które mają działanie przeciwbólowe. Dobrą maść na ból kolana stosuje się zawsze wtedy, kiedy trening był bardzo intensywny. Wystarczy ją dokładnie wsmarować i odczekać około dziesięciu minut aby zauważyć efekty. Pierwsze co poczujemy to będzie uczucie chłodzenia. Po jakimś czasie jednak nasze kolano będzie ciepłe. Jest ona wykonana tylko z naturalnych składników. Dodano do niej ekstrakty z pokrzywy, aloesu i miodu. Dzięki temu maść nie ma również zbyt intensywnego zapachu, który może komuś przeszkadzać. jej koszt nie jest zbyt wysoki, poneiważ w aptece zapłacimy około ośmiu złotych. jednak tubka wystarcza mi na dwa miesiące, a stosuje ją średnio trzy razy w tygodniu, chyba, że przygotowuje się na zawody. W okresie przygotowań zwiększam ilość do pięciu razy. Polecam tą maść nie tylko sportowcom, ale osobom, które odczuwają taki problem i nie wiedzą, w jaki sposób mogą sobie skutecznie z tym poradzić.

Maść działa szybko, dlatego sportowcy bardzo ją cenią. Trzeba przyznać, że zastosowanie ziół w tym przypadku jest najlepszą opcją. Maść wchłania się bardzo szybko w miejsce bólu, dzięki czemu nie ma żadnych stanów zapalnych. Doskonale sprawdza się także w przypadku opuchlizny, a także poparzenia. Doskonale łagodzi wszystkie podrażnienia na skórze, na przykład po upadku z roweru.

 

Back To Top