środa, 24 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Meble na wymiar sposobem na zagospodarowanie przestrzeni

Jedną z rzeczy, których naprawdę nie lubię jest marnowanie przestrzeni. Odczuwam to szczególnie w miastach czy w dużych domach. Pozornie przestrzeń spora, ale źle zaaranżowana mocno mnie razi. Wiem, że nie jestem w tym osamotniona. Gdy poznałam mojego męża, dowiedziałam się, że układa książki na sobie pionowo.

Gdzie szukać mebli na zamówienie w Gdańsku?

meble na zamówienie gdańskRobi to po to, by zaoszczędzić przestrzeń. Pokochaliśmy się i teraz jesteśmy na etapie meblowania naszego mieszkania w Gdańsku. Oczywistym było, że będziemy szukać mebli na zamówienie. I to nie jest tylko kwestia gustu. Po prostu oboje mamy tyle rzeczy, że trzeba je gdzieś chować, a nie lubimy oboje meblościanek. Dlatego dobrze zaprojektowane meble byłby dla nas wybawieniem. Miałabym w końcu miejsce na moje chomikowane bibeloty, a mąż na przyprawy, dodatki i jakieś inne sprawy związanie z jego pasją gotowania. I w pokoju, i w kuchni, planowaliśmy ten zabieg. Kuchnia, w ogóle, jest takim miejscem, gdzie zazwyczaj jest mało przestrzeni, albo jeśli jest jej więcej, to jest źle rozplanowana. Dlatego dobre meble na wymiar – w kuchni- to właściwie standard w dzisiejszych czasach. Tutaj, nie mamy nawet pojęcia jak pogodzić lodówkę z kuchenką gazową i zmywarką. Ale w internecie, gdy przeglądałam strony meble na zamówienie gdańsk, znalazłam projekt mebli, które chcę mieć do pokoju. Co prawda jaśniejszy odcień i ciut wyższe, ale sam pomysł jest genialny. W środku półki są stworzone dla mnie. Dzielą się na mniejsze, na szuflady, na przegródki, a na zewnątrz wyglądają klasycznie, szlachetnie i pięknie.

Całe projektowanie zajęło nam więcej czasu, niż uzyskanie kredytu na mieszkanie, a zazwyczaj jest odwrotnie. Chcieliśmy wykorzystać nawet przestrzeń pod sufitem, choć obawialiśmy się, czy efekt nie przytłoczy. Jednak odpowiednia kolorystyka i kształty potrafią zdziałać cuda, które zadowalają najbardziej wybrednych.

Back To Top