piątek, 26 sierpnia, 2022
Wyposażenie domu

Michelle – kolekcja płytek firmy Ceramika Końskie

Niegdyś wykorzystanie w jednym pomieszczeniu płytek o różnych kształtach i wzorach mogło stanowić mały, remontowy koszmar. Nie było wiadomo, czy grubość płytek będzie taka sama, czy kolory na pewno będą dobrze ze sobą współgrały i czy efekt na pewno będzie tak dobry, jak to sobie zaplanowaliśmy. Na szczęście dziś jest z tym łatwiej dzięki spójnym kolekcjom, w których można znaleźć zróżnicowane wzory płytek.

Czarno-białe płytki Michelle

płytki końskie michelleJedną z firm, które produkują spójne kolekcje płytek, jest Ceramika Końskie. Firma ta ma już niemal ćwierć wieku doświadczenia na rynku, w tym czasie zdążyła dobrze poznać oczekiwania i potrzeby klientów, a dzięki nieustannie rozbudowywanemu zapleczu technologicznemu może sprostać najróżniejszym wyzwaniom. Jedną z serii płytek w ofercie tej marki jest Michelle. To kolekcja bardzo nowoczesna, prosta, geometryczna. Bazuje na klasycznym przeciwieństwie bieli i czerni, uzupełnionym o szarości i wyraziste akcenty ciemnej czerwieni. Dzięki starannie przemyślanemu designowi, płytki Końskie Michelle to bardzo ciekawy wybór do nowoczesnych kuchni i łazienek. W tej linii dostępne są zarówno duże, jednobarwne płytki, jak i mozaika oraz wąskie, dekoracyjne listwy ścienne. Ciekawe uzupełnienie kolekcji Michelle stanowią płytki z grafiką – ich wzór to czerwone owoce, głównie jabłka, na ciemnym tle. Tego rodzaju płytki rozwiązują problematyczną kwestię dodatkowej dekoracji do kuchni dla osób, które chciałyby urozmaicić przestrzeń nad blatem.

Dzięki wielu dostępnym opcjom możemy stworzyć naprawdę unikalna, ale przy tym bardzo spójną kolorystycznie aranżację łazienki czy kuchni – albo obu tych pomieszczeń. Wystarczy zestawić ze sobą kilka różnych wzorów płytek w dowolnej kombinacji, dopasowując to do naszego gustu oraz rozmiarów pomieszczenia i jego układu.

Back To Top