poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
Moda

Mocne pończochy w sklepie osiedlowym

Wiosną zawsze nosiłam sukienki i buty na obcasie. Ta pora roku miałam na mnie dość pozytywny wpływ i poprawiał mi się od razu nastrój. Nie lubiłam nosić rajstop, ponieważ były dla mnie niewygodne i do sukienki zakładałam tylko pończochy samonośne w kolorze beżowym.

Nabycie mocnych pończoch w sklepie

pończochy sklepKiedy wracałam z pracy i wysiadałam z tramwaju, to jakaś kobieta zahaczyła mi pończochę torebką i poleciało mi oczko. Miałam tego dnia randkę z nowo poznanym chłopakiem i nie mogłam przecież się tak pokazać! Weszłam do sklepu, który był na moim osiedlu i kupiłam sobie nową parę pończoch. Niewiele za nie zapłaciłam, ale od razu zauważyłam, że były to dość mocne pończochy sklep ten odwiedziłam pierwszy raz, bo wszystko kupowałam zawsze w internecie. Założyłam nowe pończochy w domu i dopiero potem poszłam na randkę. Spóźniłam się tylko kilka minut. Oczywiście siadając na krześle zahaczyłam nogą o stół i byłam pewna, że poszło mi oczko a tu nic! Pończochy były tak solidne, że nic się nie stało. Kiedy wróciła do domu, to zaczęłam je testować na różne sposoby, ponieważ chciałam się upewnić, że rzeczywiście są takie mocne. Były. Następnego dnia po pracy od razu pojechałam do tego sklepu, żeby kupić sobie kilka par pończoch w różnych kolorach. Od razu ekspediencie powiedziałam, że nigdy wcześniej nie miałam tak porządnych pończoch i pochwaliłam jej sklep. Powiedziała, że niedawno zmieniła dostawcę i wiele klientek mówiło jej to samo. Pończochy były najlepszej jakości.

Pończochy były bardzo trwałe i nawet nie nosiłam zapasowej pary w torebce. Sklep poleciłam wszystkim swoim koleżankom, które nosiły pończochy jak ja i poszły tam na zakupy. Zaskoczyły je niskie ceny pończoch i oczywiście ich jakość. Robiły tam zakupy regularnie tak jak ja.

Back To Top