sobota, 27 sierpnia, 2022
leczenie depresji
Usługi

Mój brat wymaga leczenia depresji

W zeszłym roku mój brat rozstał się ze swoją dziewczyną z, którą był przez osiem lat. Była to szokująca wiadomość dla całej rodziny, jednak wiadomo, że on przeżył to najbardziej. Zmienił się nie do poznania. Najpierw zaczął spędzać ciągle czas na dyskotekach na mieście i się bawić.

Leczenie depresji po ciężkim rozstaniu

leczenie depresjiJednak później przyszedł czas wyciszenia i całkowicie zamknął się w sobie. Cały czas praktycznie spędzał w swoim pokoju i przez większość czasu spał. Mama zaczęła się bardzo martwić i z zaczęła się obawiać, że będzie mu potrzebne leczenie depresji Kraków, gdyż miał wiele objawów na to wskazujących. Nie chcąc dłużej zwlekać i kazała odwiedzić mu gabinet psychologiczny. Na początku się opierał mówiąc, że nic mu nie jest, nie jest wariatem i nie potrzebuje żadnego lekarza. Jednak po kilku poważnych kłótniach z mamą w końcu uległ. Psycholog stwierdził, że same konsultacje psychologiczne nie wystarczą i koniecznie będzie również udanie się do psychiatry. Na szczęście brat był już bardziej uległy, chyba zdał sobie sprawę, że naprawdę ma problem. Od dłuższego czasu był cieniem człowieka, nie mógł tak przeżyć całej młodości. Niestety poza depresją konieczne było również leczenie nerwicy. Konsultacje trwały miesiące, ale już po pierwszych tygodniach widać było znaczną poprawę. Brat znowu z nami rozmawiał, wychodził do ludzi, zaczął nawet się spotykać z bardzo fajną dziewczyną.

Cieszę się, że wszystko się tak dobrze zakończyło. Kto wie co by się stało, gdyby mama nie zareagowała, może coś by sobie zrobił, tyle się teraz słyszy o samobójstwach młodych ludzi, którym nikt nie pomógł w uporaniu się z depresją.

Back To Top