poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
wypożyczalnia namiotów
Biznes

Mój chłopak otwiera tanią wypożyczalnię namiotów

Jestem Monika. Mój chłopak otwiera firmę. Postanowiła zainwestować pieniądze, które pożyczył od rodziców w namioty. Chce je zakupić od najlepszego producenta namiotów, który ma najlepsze towary.

Wypożyczalnia namiotów to biznes dla niego

wypożyczalnia namiotówNamioty mogą być wykorzystywane do różnych celów. Coraz więcej młodych osób decyduje się na wynajem namiotów żeby zorganizować w nich swoje wesele. Wynajem namiotów to podobno bardzo opłacalna oferta także dla firm. Mój chłopak dokładnie sprawdził rynek. Czytał sporo informacji na ten temat. Tania wypożyczalnia namiotów jak twierdzi to interes zdecydowanie dla niego. Lubi kontakt z ludźmi i interesuje się nowikami technicznymi. Chce zamówić same najlepsze modele, których jeszcze nikt na rynku nie oferuje swoim klientom. Rodzice mojego chłopaka są zamożni i postanowili mu pożyczyć sporo pieniędzy na rozpoczęcie biznesu. Wypożyczalnia na stanie będzie miała hale namiotowe, które będą przeznaczone generalnie dla firm lud korporacji a także namioty weselne. Wynajem hal namiotowych nie będzie drogi. Wszystko zależeć będzie od powierzchni danej hali. Chłopak z tego co mi pokazywał zamówił kilkanaście hal namiotowych. Niektóre będą mniejsze przystosowane so sklepów i na przykład sezonowych wyprzedaży. Pozostałe większych rozmiarów dopasowane do sezonowej działalności lub jakiś spotkać integracyjnych czy szkoleń. Wynajem namiotów weselnych wiąże się jedynie z zarobkiem w trakcie weekendu. Wiele par decyduje się na wynajem namiotów weselnych tylko na sobotę i niedzielę. Chłopak postanowił także wprowadzić do oferty rozkładanie na miotów. Na początku planuje sam się tym zająć.

Jeżeli zleceń będzie miał sporo to zatrudni do tej czynności jakiegoś swojego kolegę, na którym będzie mógł polegać. Mam nadzieję, że mu się uda. Trzymam za niego kciuki.

Back To Top