wtorek, 23 sierpnia, 2022
Motoryzacja

Moje auto wymagało naprawy u fachowca od mechaniki pojazdowej

Poznałam interesującego mężczyznę trzy miesiące temu. Do tej pory nie wierzyłam w zbiegi okoliczności i miłość od pierwszego wejrzenia po ostatnich wydarzeniach chyba zmienię zdanie. Miałam małą awarię i zadzwoniłam po auto pomoc.

Mechanika pojazdowa i sprawdzony zakład

mechanika pojazdowa 24hNumer do firmy dostałam od mojej znajomej z biura. Jestem przedstawicielem handlowym i wracałam z delegacji. Pomoc drogowa pojawiła się u mnie w krótkim czasie. Specjalista obejrzał samochód i holowanie musiało zostać wykonane. Autoholowanie to ważna czynność i wiele firm świadczy takie usługi. Firma, z której usług korzystałam jest bardzo znana ceniona w mieście Warszawa. Koleżanka podała mi do nich numer bo sama czasem korzystała z ich usług. Miała kilka problemów i wie, że firma zatrudnia wyspecjalizowane osoby, które znają się na rzeczy. Marek, który po mnie przyjechał zaproponował odstawienie samochodu do dobrego warsztatu. Mechanika pojazdowa 24h to sprawdzony zakład, który jest znany w naszym mieście. Ja nigdy nie korzystałam jeszcze z ich usług. Nie mam prywatnego samochodu a ten, którym akurat się poruszałam jest służbowy. Firma zapewniała mi sprawne auto i zawsze gdy wymagało naprawy firma opłacała mi najlepszego specjalistę. Marek zrobił na mnie duże wrażenie. Autoholowanie wykonane zostało przez niego prawidłowo. O wszystko się mnie wypytał. Holowanie zleciało mi bardzo szybko. Auto pomoc była na najwyższym poziomie i na pewno zapiszę sobie numer do tej firmy. Po dojechaniu do warsztatu Marek zapytał czy mógłby jeszcze do mnie zadzwonić. W trakcie naszej wspólnej podróży miło nam się rozmawiało i powiedziałam, że będzie mi bardzo miło jeszcze się spotkać.

Oczywiście miałam na myśli inne okoliczności. Marek zaproponował kino i umówiliśmy się na piątek po godzinie szesnastej bo oby dwoje będziemy po pracy.

Back To Top