wtorek, 23 sierpnia, 2022
Dzieci

Motorek z akumulatorem na prezent dla dziecka

 

Szykowały się urodziny naszego syna i chcieliśmy mu z żoną dać wyjątkowy prezent. Coś, czego bardzo chce, co się bardzo spodoba i będzie radować przynajmniej przez jakiś czas. Bo wiadomo, jak to z dziećmi bywa, szybko nudzą im się zabawki. Zdecydowaliśmy się na motor na akumulator. Decyzja ta została podjęta z kilku powodów.

Kupno dziecku motorka z akumulatorem

motor dziecięcy na akumulatorPo pierwsze, nasz synek jest miłośnikiem motoryzacji. Zapewne ma to po dziadku, bo ani ja, ani żona, jakoś się samochodami nie interesujemy. Po drugie, już kilka razy widział podobne zabawki i zawsze pytał się, czy kiedyś 'jak będzie grzeczny’ to mu coś takiego kupimy. Po trzecie, to byłaby zabawka, która wyciągałaby go z domu – dzisiejsze dzieci zbyt często skupiają się na elektronice i wychodzenie na dwór ich mało interesuje. Zaproponowaliśmy wspomnianemu dziadkowi, by pomógł wybrać najlepszy motor dziecięcy na akumulator. Wziął to zadanie bardzo na poważnie. Porównywał motorki, analizował, który będzie najwygodniejszy, który najwydajniejszy i jaki kolor będzie naszemu synowi pasował najbardziej. Mieliśmy wrażenie, że jemu zależy bardziej niż nam, ale to zapewne było związane z pasją, którą obaj dzielili. Czuł się zobowiązany do tego, by wybrać najlepiej, jak tylko można. Podszedł więc to tego, jak do wyjątkowego zadania, od którego zależy szczęście naszego dziecka.

Jego wybór był idealny. Nasz syn nie mógł uwierzyć w to co widzi, gdy wprowadziliśmy motor z akumulatorem. Dziękował wszystkim i już zupełnie nie był zainteresowany innymi prezentami. Praktycznie całe urodziny spędził na jeżdżeniu dookoła – dlatego też specjalnie zorganizowaliśmy urodziny na działce. I dziadek mu wszystko tłumaczył i uczył. To był piękny dzień, który nasze dziecko zapamięta na długo.

 

Back To Top