środa, 24 sierpnia, 2022
Turystyka

Noclegi dla rodzin w Kudowie Zdrój

W Kudowie Zdrój możemy wynająć duże i przestronne apartamenty z oddzielnym wejściem i w takim mieszkaniu znajdziemy salon z aneksem kuchennym, a także osobny pokój z łożem małżeńskim. Łóżko ma również funkcje, aby oddzielić je na 2 osobne łóżka oraz w pokoju znajdziemy łazienkę i piękny taras z widokiem na Szczeliniec Wielki.

Pokoje do wynajęcia dla rodzin z dziećmi

rodzinne pokoje - kudowa zdrójObiekty w Kudowie-Zdroju, które możemy wynająć posiadają sale kominkową z telewizją oraz sale z aneksem kuchennym, a także zadaszony taras. Będziemy tam mogli korzystać z bezpłatnego i bezprzewodowego internetu WiFi, a także miejsca parkingowego oraz miejsca do organizacji ogniska lub grillowania. Bardzo często do takiego miejsca wybierają się przedsiębiorcy, którzy organizują imprezy integracyjne dla swoich pracowników, a także osoby prywatne wybierające się na Sylwestra różne okazje świąteczne. Na miejscu możemy również wynająć rodzinne pokoje – Kudowa Zdrój jest również przyjazną miejscowością dla dzieci, ponieważ na terenie ośrodka wypoczynkowego znajdziemy piaskownicę oraz huśtawki, a także trampolinę i kącik zabaw. Jeżeli uwielbiamy zwiedzać, to dobrze jest wynająć dla siebie pokój, który znajduje się blisko szlaków turystycznych. Od razu po wyjściu z posesji będziemy mogli rozpoczynać zwiedzanie Gór Stołowych, a niedaleko będziemy mogli skorzystać z trasy dla miłośników nart biegowych, a także trasy rowerowe.

Na życzenie klientów mogą być również zaproponowane zdrowe i smaczne posiłki i najczęściej jest to śniadanie i obiadokolacja. Dobrze jest wybrać ośrodek wypoczynkowy, który położony jest w samym sercu Gór Stołowych, gdzie z naszego okna będziemy mieli piękny widok na malowniczą panoramę Gór Stołowych. Wynajmując pokój w Kudowie-Zdroju będziemy mogli liczyć na cichą i spokojną okolicę.

Back To Top