piątek, 02 września, 2022
Zakupy

Nowe terminale płatnicze

W firmie męża powstała niedawno nowa spółka. Ta spółka będzie zajmowała się trochę innymi sprawami. Jednak będzie się znajdowała na terenie starej firmy. W związku z tym, że powstała ta właśnie spółka to trzeba było kupić nowe urządzenia.

Terminale płatnicze w nowocześniejszej wersji

terminale płatniczeZdziwiłam się, że z takiego powodu trzeba kupować nowe rzeczy. I tak na przykład musiały być nowe terminale płatnicze zakupione dla spółki. No w końcu spółka ma inne konto także pewnie dlatego też musiał być zamówiony nowy terminal pos do obsługi klientów. Mąż powiedział, że te nowe terminale pos były naprawdę bardzo nowoczesne. Przede wszystkim były bezprzewodowe co jest dużo bardziej wygodniejsze. Mąż powiedział, że ten nowy terminal nie był także zależny od internetu tylko działał na zupełnie innych zasadach. Oni w pracy mają naprawdę często problem z siecią dlatego też taki terminal będzie na pewno lepszy niż te wszystkie stare. Mąż powiedział od razu szefowi, że dla nich też mógł zamówić taki terminal bo gdy nie będzie sieci to oni będą mieli problem. Szef powiedział, że rzeczywiście mąż ma rację i zamówił także dla nich nowe terminale płatnicze. To jest naprawdę dobra wiadomość o gdy były problemy z siecią to właśnie mąż musiał ciągle tłumaczyć klienta, że to nie jest zależne od nich i że tak naprawdę nie wie kiedy terminal zacznie działać. Teraz jednak będzie mniej stresu w pracy dzięki tylko nowym terminalom. A pewnie klienci też będą dużo bardziej zadowoleni gdy będą mogli zawsze płacić tak jak tylko będą chcieli. Do firmy ma być przywieziony także nowy komputer i bardzo nowoczesna drukarka.

Drukarka jednak będzie dla wszystkich a nie tylko dla tej nowej spółki. Także mąż w pracy będzie mógł z niej także swobodnie korzystać. Mój mąż lubi takie wszystkie nowości techniczne i zawsze mi o nich opowiada.

Więcej o tym na http://www.cardpoint.pl

Back To Top